Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba fül belövés hogyan...

Kisbaba fül belövés hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Nekem sosem volt,így most vele együtt szeretnék egy fül belövést,de nem igazán tudom,hogy ez hogyan zajlik.


Ott kap fülbe valót? Nekem kell előre megvenni és vinni? Ha igen,milyet szabad elsőként a fülébe tenni? Sok idő volt,és hogy bírta a babátok?


Én egy arany vagy fehér arany fülbevalót szeretnék neki,de úgy hallottam,hogy mindig van valami gyógy fülbevaló amit először viselnek.

Illetve még egy kérdésem akad ezzel kapcsolatban: a "baba" vagy gyerek fülbevaló meddig volt jó,mikor kellett nagyobbat venni?


Tudom,hogy van aki ellenzi,az most engem köszönöm,de hidegen hagy.Biztos vannak csoportok ahol lehet ez ellen tiltakozni,mert manapság már egy fülbevaló is az ördögtől való,de most az ilyen jellegű kommenteket legyetek szívesek oda bombázni.

Minden más segítő jellegű kommentet előre is köszönök :)



#fülbevaló #fülbelövés #Ékszer babának
2022. aug. 25. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden fülbelövésnél manapság úgy van, hogy ott helyben kell választani a lehetőségek közül. A gép "lövi be" a fülbevalót, vagyis már nem tűvel lukasztgatnak, mint régen, hanem maga a fülbevaló megy a fülbe. Egy ideig nem is lehet cserélni majd emiatt. Szóval nincs dolgod, ott adnak mindent, ami kell.


Ezt majd később, egy idő eltelte után cserélheted olyanra, amit szeretnél, de nem rögtön.

2022. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy az első írja. Első pár napban mozgatni kellett benne talán, és csepegtetőt kaptunk.


Mi arany gyermekfülbevalóra 1 éves korában cseréltük ki.

2022. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fülbevalót lövik be.

Minimum 6 hétig az van benn ( de amúgy jobb, ha tovább)



Gyors, kevésbé fàj, mint egy oltás

Nekem is volt pár éve lövetésem magamnak is… sőt sajnos elcsesztem (elhagytam a fülbevalót, így otthon ki is szúrattam újra az adott helyen, az sem vészes - nyilván fertőtlenítve stb)

Nrkem 5 fülbevalóm és piercingem is van.


Viszont lányomnak mindenképpen első fülinrk műanyagot akartam, nehogy allergizáljon.

Nem akarok reklámozni… nem írok márkàt.


Házhoz jöttek, gyorsak voltak.


Aztán fél évvel később platinára cseréltem.

De ő szereti cserélgetni, most ezüst van neki (4 éves)

2022. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azért akkor csak nem olyan vészes az mint ahogy elmesélték.Szerencsére.. :)
2022. aug. 25. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Hát babától függ, mennyire vészes, meg attól is, aki szúrja.

Hozzánk jött házhoz egy hölgy, utólag jöttem rá, hogy nem jó helyen van, és jobban megnézve nem is egyforma. A piercer ismerősöm kép alapján ajánlotta, hogy vegyük ki, mert rossz.

Második alkalommal nagyobb volt kicsivel, szegény végigüvöltötte, pedig a második nő nagyon profi volt, majd megszakadt, úgy kalapozott a gyereknek.

Viszont egyáltalán nem piszkálta a fülbevalóját, utána már sosem volt gond vele. Dugósat ajánlok.

2022. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!