Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húzogatni vagy nem?

Húzogatni vagy nem?

Figyelt kérdés
Most fog megszületni a kisfiúnk és tanácstalan vagyok a fütyivel kapcsolatban. Nem szeretném, ha később kellene feltépni neki. De az sem szeretném, ha én teszek kárt benne. Szóval kell picit a bőrt húzogatni vagy nem?

2022. aug. 27. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
a gyerekorvos el fogja mondani, de nekem még a védőnő is mondta. alapvetően 1 éves korig nem kell húzgálni, de egy kicsit lehet húzni, amíg "engedi" a bőr, de erőltetni semmiképp sem szabad.
2022. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Mindenhol 50-50%-ban fogsz erre választ kapni.


Nekem mindenhol azt mondták, hogy nem szabad hozzányúlni - következő mondat utána pedig, hogy addig kell húzni amíg engedi = szóval a 2 üti egymást, így tudja az ember mi van.


Én csináltam ezt is, azt is, most 6,5 évesen ott tart, mint 1,5 évesen, kb 1/3ig megy hátra a bőr...

2022. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

3:

első vagyok, naponta járok erre, nézem végig a kérdéseket elég régóta, nem mondhatnám hogy találkoztam már ezzel a kérdéssel...

2022. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Dr Novák Hunor fütyi kisokos vagy mi a címe. Szakember, szakirodalom. Benne bízz, ne vadidegenekben.
2022. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Fütyi kisokos a kötelező irodalom. A lényeg, hogy nem szabad húzogatni, mert attól reped, hegesedik és tényleg szűkület lesz. De tényleg nézd meg a videót.
2022. aug. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!