Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis súlyú babák anyukái!...

Kis súlyú babák anyukái! Titeket is bánt hogy keveset hízik a picurkátok?

Figyelt kérdés
9 hónaposan éppen 7 kg és 70 cm.Lány.Jókedvű örökmozgó.Csak éppen a szomszéd 3 hónapos babája is ekkora:-((
2010. szept. 24. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Soha nem hasonlítgattam a gyerekemet másokéhoz. Minden gyerek a saját ütemében hízik, ha csak lassan, akkor úgy. Amíg látom, hogy kiegyensúlyozott, jó kedélyű, nem zavar, ha nem óriás bébi. Számomra inkább a szomszédod babája a furcsa... Persze, nem mindegy, hogy mekkora súllyal született az egyik, mekkorával a másik, mennyit mozog, mennyit és mit kap enni...stb. A kislányod ilyen típus, ha ő így is jól érzi magát, ne aggódj a súlya miatt!
2010. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne hasomnítsd a szomszéd kislányhoz: Ha egészséges,jókedvű,örök mozgó,akkor nincs vele semmi baj. Nem az a fontos,hogy hány kiló,hanem,hogy egészséges legyen. Tapasztalatom szerint a nagyobb súlyú babák sokkal hamarabb betegek,és később mozognak.
2010. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, csak ugye a védőnők nem ezen a véleményen vannak, szerintem nem is megyünk majd csak az 1 éves státuszra, nem hiányoznak a megjegyzések...
2010. szept. 24. 18:34
 4/14 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyesmi problémánk van :( 4800 a 3 hós fiam,(1 hónap alatt 200t szedett össze) ma voltunk próba szopáson ,a 4 hetes kislány ugyanennyi :( csak 60at evett fiam :( de engem nem idegesít, mert rengeteget nevet, mozog, játszik, kezd beszélni :) szóval jókedélyű, kis vidámka! csak hát mégis kis tökmag... :)
2010. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

az én kislányom igaz már nagyobbacska ,20 hónapos.de ő is mindig kicsi súlyú volt és az is.

most nem sokkal több mint 10 kiló és 84 cm.

hosszúnak mindig hosszú volt.


nyugi,ne foglalkozz senkivel amíg boldog ,kiegyensúlyozott baba,és jól fejlődik!



24N

2010. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mennyivel született?

2 gyerkőc van,az első 3130g -mal született és 54cm volt. Az egy éves státuszon 7800g-ot mértek. Persze a doktornő megjegyezte,hogy milyen sovány,de őszintén nem érdekelt,mert a párommal mi sem vagyunk hegyek.

A második 52 cm és 2980g-mal született,na ő 9 kg20 dkg volt 12 hónaposan.Nem kell bánkódni,mert "kicsi" a gyerkőc:) Én nagyon örülök,hogy nem robotként, összhangban fejlődnek,nőnek, mert az sem lenne jó. Nagyon sok olyan dolog lesz,amiben kitűnik majd a többi gyerek közül:) Én már csak tudom.

Szóval, nem szabad ezen izgulni:)

2010. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, lány mind a kettő.
2010. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 poci-maci ***** válasza:
Ha ez téged megnyugtat akkor az én kisfiam éppen súrolja a 8.5 kgot 17hósan és a barátnőm kisfia 9hósan ennyi :((((
2010. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 poci-maci ***** válasza:

És éppen tegnap indult el végre amúgy nagyon jókedélyű örökmozgó bébi! :)))


Engem is cseszegetett a doki meg a védőnő hogy ennyi idősen CSAK ennyi kg!

Nem tudok mit tenni nekem kb nem sokkal többet eszik a te 10 hós lányodnál

annyi hogy több tápszert eszik reggel meg este!

2010. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor nemcsak nekem van kis súlyú törpikém!

A tanácsadáson csak "óriásbébiket" láttam (elnézést) és nagyon elszomorodtam.

DE:az én babám mozgásban sokkal előrébb van, ezek a nagysúlyú babák meg szinte csak pihegni bírtak.Az nem baj???Csak én kaptam a megjegyzéseket.Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok!

2010. szept. 24. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!