Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok 1 bundazsá...

Meddig használtatok 1 bundazsákot, olyan amit lehet össze lehet huzni nadrágnak? Ha már ki fog érni a lába belöle vegyek nagyobbat? Mert a keze még nem fog kiérni.

Figyelt kérdés
Ti hogy csináltátok?A fiam 3 honapos de66cm és 6700gr,68as bundazsákot vettünk neki szeptember végén de nem gondoltam hogy ilyen gyorsan nö és félek hamarosan ki ér a lába belölle de a keze még sehol sincs akkor vegyek nagyobbat?Abba nem fog elveszni,vagy mostmár huzzuk ki tavaszig?
2008. dec. 22. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 80-asban van ilyen rucink. A kislányomnak, aki tavaly karácsonykor 4 hónapos volt, kb 1 éves koráig volt jó bundazsákként, és még most is hordjuk, mint overál, csizmával. Mivel a kisfiad még csak 3 hónapos, szerintem ha találsz neki valami jó meleg kocsicipőt, azzal hordhatjátok összehúzva nacinak.

Viszont lehet jó 5let egy rokonnak, kaphatnátok karira, nem? (minimum 80-ast javaslok)

Kellemes ünnepeket!

16 hós kislány anyukája

2008. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Kinti zsákra gondolsz? Ami olyan, mint egy kabát, csak zsákszerű és van alja? Én azt egy télen át használtam, tavaly télen, az 80-as volt. Igaz, nagy volt neki, de nem baj, attól még ugyan olyan meleg. Az én fiam is decemberben volt tavaly 3 hónapos, idén télen már nem használjuk, hiszen már járni is tud. Érdemes lett volna nagyobbat venni, így nem kéne cserélni. De ha már kicsi neki, akkor lehet, hogy érdemesebb egy overállt venni neki (én is vettem egyet, mert mi sokat kenguruztunk is, és ahhoz csak a kezeslábas jó).
2008. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!