Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevinnétek a kórházba látogatn...

Bevinnétek a kórházba látogatni egy 4,5 hónapos babát?

Figyelt kérdés
Sajnos hétfőn be kell feküdnöm egy pajzsmirigy mütét miatt,kb 4 napra.Igy is parázok az egésztől,de rájön még pluszba hogy ott a kicsi lánykám,mi lesz vele mig nem leszek,borzasztóan fog hiányozni.A férjem azt mondja behozza majd ha jön be hozzám,de én nem igazán szeretném.Illetve szeretném,de félek nehogy valamit elkapjon.A férjem azzal érvel hogy mikor megszületett is jöttek mentek a látogatók a kórterembe,akkor se volt semmi baj.Engedjem szerintetek hogy behozza,vagy kibirjuk ezt a pár napot?
2010. szept. 25. 07:24
 1/7 anonim válasza:
Ne engedd!
2010. szept. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
simán, ha szoptatni tudsz, akkor szoptasd is meg :) jobbulást :)
2010. szept. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp. A babának otthon a helye!

Amúgy is csak felzaklatná, hogy lát, majd elszakítják. Esetleg úgy lenne értelme, ha befekhetne veled. Négyszer kitenni a fertőzésveszély mellett a stressznek is, butaság.

2010. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne műtét előtt/után/közben szoptatnod! inkább igyekezz villámgyorsan regenerálódni!
2010. szept. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nem szoptatok már egy ideje,igy ezzel legalább nincs gond.Én is amellett vagyok hogy ne hozza be,bár nagyon rossz lesz.
2010. szept. 25. 07:42
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Négyszer érné megrázkódtatás, így meg csak egyszer.

Arra számíts,, hoyg ha hazamégy, látszólag nem fog örülni, eltol, sír, ha meglát. Ez természetes reakció, hamar elmúlik.

2010. szept. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos volt a kislányom amikor megműtöttek. 1 hétig voltam, de nem szoptathattam, mert gyógyszereket kellett szednem. 2 nap meglátogatott, mert nem bírtam nélküle, de aztán rájöttem, hogy nagyon felelőtlen vagyok, mert bármit elkaphat. Valahogy bírd ki nélküle!!!!Nagyon-nagyon nehéz lesz, de muszáj. Amikor végre hazaengedtek, hiába csak 3 hónapos volt amikor meglátott nevetett. Hozzábújtam és sírtam a boldogságtól :-)
2010. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!