Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell büfiztetni a...

Meddig kell büfiztetni a babákat, mennyi idős koráig?

Figyelt kérdés
Vagy ez a hozzátáplálástól függ? Vagy esetleg attól,hogy mikor kezd el felülni?
2010. szept. 25. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Mióta etetőszékben eszik, azóta magától büfizik, mivel olyankor ül. 4 hós kora óta.
2010. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamat azota nem bufiztetem miota hatrol hasra fordul es vissza (kb. 4,5 honapos koratol). Mert amint hasra fordult jo nagyokat bufizett. Ahogy mozgott forgolodott kijott belolle a levego. Este lefekves elott meg elalszik a cumis uvegen igy berakom a kisagyba nem ebresztem fel bufizni. Eddig nem volt semmi gond. Most 7,5 hoanpos.
2010. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tápszer után én még büfiztetem a 9 hós fiamat. Amikor ül az etetőszékben, büfizik ő is magától.
2010. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
én soha nem büfiztettem és nem okozott gondot, ők nem büfögősek. De ez nyilván gyerektől függ. Szerintem észreveszed, hogy kell vagy nem.
2010. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én addig büfiztettem amíg nem ült egyedül. Amikor már tudott ülni, akkor szopi vagy tápszer után egyből lecsücsült mellém és nagyokat büfizett egyedül.
2010. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

2 hós korától ha elaludt szopi közben nem büfiztettem.

aztán 5 hónapos korában hatalmasakat büfizett magától, akkortól nem büfiztetem

2010. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónapos a fiam, de az esti tápszer után én még mindig büfiztetem. Azt az ölemből issza, az esetek 90%ában beájul rajta, ha megette, felveszem, hajtja a fejét a vállamra úgy alszik tovább, nem kell 1 perc se és büfög akkorát még hogy lobog a hajam:) Aztán berakom az ágyába és csicsikál. Napközben nem büfiztetem, megoldja magától.
2010. szept. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!