Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves kisfiamnak milyen...

1éves kisfiamnak milyen játékot érdemes venni, ami leköti a figyelmét és egyben fejlesztő is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam a Fisher Price daloló mesekönyvet szereti,lapozgatja,énekel neki és ahogy nyomogatja a gombokat,számokat,színeket tanít.

Más játék nem köti le inkább a felnőtt dolgokat szereti,telefon,távirányító:)

2010. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Építőkocka+egy nagy doboz, vagy vödör.

A fiam akár fél óráig is elvan, miközben pakolássza a kockákat a vödörbe:)

2010. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg babafüggő, mint általában. Az én egyévesen kedvence a labda, amit pont kézbe tud fogni mint egy kosaras (ezt dobálja, pakolja), szeret ő is bigyókat (kockákat v bármit) pakolni, fedeles dobozokat nyitni-csukni (popsikrémes gyógyszertári tégely pl), szereti a formabedobót (de ez kétszemélyes játék, ui nekem kell az aktuális lukat tartanom, ő pedig beleilleszti a formát), és odavan a lukas könyvekért, vagy amin van vmi extra (bigyó, tapintható szőr). Ezen kívül van egy FP tanulóautója, amit bütyköl, a zenéjére táncol és tologatja.
2010. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A Brendon honlapján a játékok menüben van külön fejlesztő játékok alpont, és nagyon jó dolgokat lehet találni. Ha nem is ott veszed meg, jó ötleteket gyűjthetsz, én is onnan szoktam puskázni...
2010. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!