Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba haja milyen ütemben nő?

Baba haja milyen ütemben nő?

Figyelt kérdés
Azoknál, ahol a pici kevés hajjal született, hány hónapos korára sűrűsödött be és kezdett rendesen nőni? Kislányom 13 hónapos, de még mindig elég rövid a hajacskája,bár már kicsit sűrűbb, mint volt. Körülöttünk viszont sok babának már olyan hajkoronája van, hogy fodrászhoz is járnak vele. Félek, hogy valami baja lehet, és ezért nem nő neki rendesen.
2022. szept. 11. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyéni. Ismerek olyan lanyt, aki 2 éves koráig majdnem tök kopasz volt. Most 6 eves és derékig érkő haja van. Ne legyel türelmetlen, meg fog nőni.
2022. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom közel három évesen még a feje tetején pálmafánál tartott, körben kunkori kacsafarokkal. Így ment oviba. Most lassan öt éves, rengeteg haja van, ha nem vágtam/vágattam volna már rengetegszer, a fenekéig biztos érne.
2022. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 hónapos lesz, születéskor több haja volt, mint most 😅 folyamatosan cserélődik neki.

Nem izgulok, én másfél éves koromig tök kopasz voltam, tinikoromig kevés hajam volt, aztán nagyon sok lett.

2022. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen változó


Ismertem szinte kopasz 3 éves gyereket( akinek felnőttként extrasok és vastagszàlú haja lett)

2022. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányomnak is baromi rövid haja volt

Most múlt másfél éves, talán 1-1,5 hónapja ugrásszerűen nőtt meg a haja

De szó szerint, már copfozni kell, mert akkora, hogy a szemébe lóg

Eddig meg csak akkor lehetett látni a haját, ha nagyon oda figyelt az ember😂

2022. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!