Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most töltötte be a lányom a 2...

Most töltötte be a lányom a 2 hónapot A ti babátok mar felemelte hason a fejet ekkora? Meddig "ér rá" megcsinalnia ezt a feladatot? (mindig ordit ha hasra teszem)

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3.havi ellenőrzésen vizsgálják ezt, sajnos sok baba nem szeret pocin feküdni, de nincs más opciód, mint hogy sokszor hasra rakod le, egy idő után hidd el megszereti, meg amikor elkezd forogni, nem is akar majd háton lenni úgyhogy csak bátran. Ha nagyon nem segít semmi Dévény tornára érdemes járnotok
2022. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 2 gyerekem 3 hónapos korig gyűlölte,ordított.

3.5 honapisan megtanult mind a 2 hátról hasra fordulni, onnan pedig csak hasalni akartak.

2022. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Arra figyelj, hogy ne evés után tedd hasra.
2022. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, nagyon utálta. 3 hónapos volt mikor először kibírt 3 percet hason orditas nélkül. Gyorsan meg is tanult hasról hátra fordulni, annyira gyűlölt hasalni. Onnantól kezdve max. 1 percet maradt meg hason. 4 hónapos volt mikor eljutottunk oda hogy 15 percet hason is elnézelődött.
2022. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is nagyon utálta, anyukám mondta is, hogy ne kínozzam, mert nem bírja nézni...amúgy az is számít, ha pl. te elfekszel az ágyon, és a hasadra/mellkasodra rakod a babát, úgy talán kevésbé sír, ha az arcodat látja, érdeklődőbb, vagy amikor a válladon tartod, és ő már megtartja a fejét. Plusz a földön lehet neki segítséget adni, én először megtámasztottam keresztben egy összecsavart törölközővel a babám hóna alatt, elétettem a fekete-fehér könyvét, amit imádott, és úgy tovább nézelődött. Most visszanéztem a fotókat, még közel 3 hónaposan is törölköző van a hónalja alatt, és olyan 3,5 hónaposan vannak róla az első képek, amikor alkartámasszal rendesen nézelődik.


Ajánlom neked Emma Hubbard youtube csatornáját, én sokat néztem, amikor a lányom első évében, amikor a főbb mozgásfejlődések megtörténtek, ez a videó kifejezetten a tummy time-ról szól.

https://www.youtube.com/watch?v=377j05F4edY&t=282s

2022. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!