Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liewood, Konges Slojd márkákho...

Liewood, Konges Slojd márkákhoz hasonlókat tudtok, amik kifejezetten babaruhákra, babaholmikra vannak specializálódva?

Figyelt kérdés

Kismama vagyok, lassanként szeretnék vásárolni a picinek.

Ez a két márka nagyon megtetszett, szívesen megismernék hasonlókat, amik minőségiek és stílusban is olyasmit, mint a kérdésnél szereplők.


Köszönöm a segítségeteket előre is! :)


2022. szept. 16. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiddoshop, Scandiborn, De Gele Flamingo, Naturalbabysower ilyen oldalak stb stb stb annyi van már mint égen a csillag
2022. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Kyddo.shop bocsi
2022. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs ellenedre és pesti vagy én azt mondom próbáld ki a Háda gyerekturit a Rákóczi úton. Aranybánya az árucsere napján (legközelebb okt 5), mondjuk tényleg érdemes nyitásra menni, és hideg élelmet vinni, mert sokan vannak, viszont én voltam párszor és olyan márkás (címkés) ruhákat találtam, hogy elájultam. Azért ajánlom, mert nekem is ezek a márkák voltak amik tetszettek, be is vásároltam a terhességem elején onnan, de azóta tökre bánom, mert tized áron ki tudtam volna turizni ugyan ezt a minőséget és ugyan ilyen esztétikus ruhákat..

én pl a terhességem elején el se tudtam volna képzelni ezt, de tényleg ajánlom mindenkinek hogy nézzen be ha tud. Nem egy igénytelen turi hanem gyönyörű baba ruhák vannak.

2022. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem az ajánlott oldalakat holnap mindenképpen! :)


Budapesten élünk, igen.

Az az igazság, hogy nem szoktam használt termékeket vásárolni és nagyon időm sincs arra, hogy ezzel töltsem napközben az időt. Üzletekben nagyon ritkán vásárolok, leginkább akkor, ha 1-1 különlegesebb darabot szeretnék és a vásárlási élményt sem hagynám ki szívesen. De amúgy a sok embertől rosszul vagyok, meg attól, hogy leesik a földre pár darab, ott áll, tapossák, aztán valaki visszaakasztja simán, más meg fél óra múlva elviszi. Szóval én a ruháim 80%-át online rendelem, a babának is inkább így vásárolnék. Nekem egy egyszerűbb, kényelmesebb, átláthatóbb és gyorsabb is.

Ráadásul nem hiszem, hogy jó szívvel adnám rá a picire az ilyesmiket, akármennyire is mosnám, fertőtleníteném ki.

2022. szept. 16. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Megértelek, nekem sem lett volna ez az első ötletem, sőt, leszögeztem, hogy semmi használt ruhát nem adok a gyerekre :) de aztán így a végére érzem, hogy azért ez anyagilag elég megterhelő, főleg, hogy a babaruhák tényleg elenyészőek ahhoz képest mennyibe kerül a terhesség, a meg minden ez-az amit észre se veszel. Ha neked nem is, lehet egy másik anyukának azért hasznos lehet, aki olvassa a kommenteket azért is írtam :)
2022. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!