Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell szoptatos melltarto?

Kell szoptatos melltarto?

Figyelt kérdés
Van ertelme? Vagy sima nagyon jol dejoltalt haromszog fazon is eleg? Kinek mi a tapasztalata?
2022. szept. 17. 08:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem volt szoptatósom.

13 és 10 hónapig szoptattam nélküle

2022. szept. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%

Valami kell, ha nem is spéci szoptatós, mert 2 számmal nő a kosárméret terhesség alatt, aztán még eggyel szülés után 😅

Meg a melltartóbetét miatt éjjel is kell hordani, így merevítő nélküli szükséges. Nekem legalábbis nem volt jó egyik régi melltartóm sem, és korábban csak merevítőseket hordtam, így muszáj volt bevásárolni. Bonprixnél van gazdaságos 3as csomagban, meg Lidliben vettem, mindkét márka bevált, annyi, hogy a Bonprix két cici között magasabb, nem csinál olyan dekoltázst, de ugye ilyenkor ez nem szempont 🤷‍♀️😅

2022. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Kaptam egyet, 1x próbáltam fel, de olyan volt, mintha nagyanyám 1000 éves melltartójában lennék, úgyhogy ki is dobtam.
2022. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem, nekem nagyon megkönnyítette a dolgokat. Csak nem szabad előre megvenni mert terhesen nem tudhatod hogy mekkora méret fog kelleni :D
2022. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Én a h&m-ben vettem, 2 db-os csomag, nagyon kényelmes. Nem öregasszonyos, mint a legtöbb.
2022. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Én kaptam egyet, nagyon szerettem. De csak akkor húztam fel, amikor amúgy is melltartóban lettem volna (tehát házon kívül), akkor azért elég nagy segítség volt. Volt rá példa, hogy sima melltartó volt rajtam, nem szoptatós, azért azzal sokkal kényelmetlenebb volt megoldani pl egy baráti eseményen vagy étteremben a szoptatást (diszkréten a póló alatt, félrefordulva, de érted). Otthon, főleg alváshoz, nem volt rajtam melltartó semmilyen, se szopis se más. Én szoptatós pólóban nyomultam, ez is sokaknak nem gyerebe, én pedig szoptatás után is még szívesen hordom :D

Próbáld ki, aztán meglátod, hogy tetszik :) De jól mondják a többiek, előre ne vásárolj be, nekem a terhesség alatt minimálisan, vagy inkább semennyire se változott a mellem, aztán amikor belőtt a tejem, egy éjszaka alatt nőtt két kosárméretet. Nem tudhatod előre, milyen lesz.

2022. szept. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Csak azt hordok szoptatós toppal, egy pillanat alatt megoldom a szoptatást, most már hogy csak napi 2x3x kell, veszek fel nem csatos felsőt is, de elég macerás.

A melltartó még mindig szoptatós.

2022. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell, de én nagyon szeretem. Itthon medela éjszakai melltartóját hordom, útközben egy kicsit merevebbet, de ugyanúgy egy mozdulattal kikapcsolhatót. Szerencsére már csak napi 2x szopizik a fiam, így a szoptatós melltartó is egyre többször pihen a szekrényben, de azért én rendesen elhasználtam.
2022. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

Sokkal kènylemesebb vele..



3-as pedig biztosan valami kínai csodàt kapott..


[link]


[link]


Otthon szoptatós trikót hordtam, majd csak pizsamànak ..

Ha jött valaki, vagy nyàron pedig a fentieket vagy ahhoz hasonlót.

Semmi mammeres nincs benne szerintem.

( sokàig szoptattam, de a vègèn màr csak otthon)

2022. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Elsore vettem. Szerintem ez merettol is fugg, nekem 85B-s merettel sima elasztikus sportmelltarto vegul sokkal jobban bejott (C&A XXL-es), illetve a Sloggi markanak is tok jo kenyelmes melltartoi vannak.
2022. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!