Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell szoptatos melltarto?

Kell szoptatos melltarto?

Figyelt kérdés
Van ertelme? Vagy sima nagyon jol dejoltalt haromszog fazon is eleg? Kinek mi a tapasztalata?
2022. szept. 17. 08:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%
10-es vagyok, elso gyereket tobb, mint 2,5, masodikat majdnem 2 evig szoptattam.
2022. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasznos volt, sokkal kényelmesebb volt, mint hagyományossal. Igaz sajnos sokáig nem tudtam szoptatni, de abban a kis időben nagyon jól jött.
2022. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó hogy volt, de leginkább azért, mert kényelmesebb volt mint a sportmelltartó. Merevítőset pedig ugye nem ajánlott hordani.
2022. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább azért, mert elöl nyitható.

A kivágott sima háromszöggel az a baj, hogy amikor szoptatsz, akkor olyan helyen vághat be, hogy a mell egy része nem tud rendesen kiürülni, akkor pedig begyullad. Szerintem fontosabb, hogy kényelmes és egészséges legyen a melltartó ebben a néhány hónapban, mint hogy "szexis" fehérneműd legyen, amit egyébként úgyis többször mosol, mert a tej időnként ömlik mindenféle, hogy a szoptatás egyéb "eseményeiről" ne is beszéljünk.

2022. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam, és szerettem így szoptatni. Néha előfordulhat simában, az kényelmetlen volt.
2022. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem KELL. Csak sokunknak kényelmesebb. Én néha használok sima melltartót is. Tart, ezzel nincs gond. De ha etetnem kell, akkor nekem kényelmetlen, ahogy gyűrődik, amikor “kipakolok” belőle. Majd mire visszaigazítok mindent, lemegy a nap. Szóval nekem jobban bejött a szoptatós, mert azt csak lecsatolom meg vissza. Ez csak kényelmi funkciót tölt be, nem pedig kötelezőt.
2022. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is a H&m-Ben vettem. Nagyon kényelmesek és praktikusak. Én mindenképpen ajánlanám. Már nem szoptatok, de most is az van rajtam. 😅
2022. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ugyanúgy ki tudsz bújni a simából is, nem szükséges. Sőt, szerintem a sportmelltartó sokkal kényelmesebb szoptatáskor napközben.
2022. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja szoptatós trikóban élek. :D Nincsenek túl nagy melleim, így én melltartó nélkül viselem itthon.

Van 2 szoptatós melltartóm (Lidl), de csak akkor használom őket, ha megyünk valahova és úgyérzem elég lesz a felsőmmel bajlódni, nem akarok a melltartóval is.

Illetve van egy 3-as szett tescos háromszög melltartóm is, azt nagyon könnyű félrehúzni és sokkal kényelmesebb, így amióta megvan, zömében ezeket hordom inkább, ha elmegyünk itthonról.

Örököltem ilyen mamás szopis melltartókat is, de azok nekem nem is kényelmesek, meg sz*rul is érzem magam bennük.

Szerintem fontos, hogy ne legyen benne merevítő, ne szorítson, de azért tartson, mert főleg kezdetben azért vannak melltájékon fura érzések.

2022. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Én külön szoptatós melltartót nem vettem. Itthon sportmelltartót hordok, az elején tettem bele ragasztós eldobható betétet (dm), most már az sem kell, beállt a kereslet-kínálat (a babám 4 hónapos). Utcára a szokásosnál egy mérettel nagyobb, sima merevítős melltartókat vettem, 2 db-ot, ez bőven elég. Nekem nem nőtt sokat a mellem se terhesség, se szoptatás alatt.
2022. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!