Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznal (t) valaki furdetokari...

Hasznal (t) valaki furdetokarikat? Szerette a baba? Hasznos? Erdemes megvenni? Esetleg hallottatok balesetrol ami a furdetokarika hasznalata miatt volt? Pozitiv es negativ velemenyekre is kivancsi lennek.

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Arra az egy-két hónapra felesleges!
2010. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a balesetről nem hallottam, mi macis ültetőt használtunk.
2010. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A mi esetünket tudom leírni. Mi már legalább fél éve használjuk. Nekem nagy segítség. Egyszerre 3man szoktak fürdeni a tesókkal. Simán benne tudom hagyni a kádban, amíg a kajáját megcsinálom vagy megágyazok neki stb. Balesetet nem tudok elképzelni, mert kimászni nem tud belőle (bár náluk semmi sem biztos), a 4 tapadókoronggal pedig biztonságosan a kád aljára tudod fixálni. A negatívuma annyi, hogy a tapadókoronggal óvatosan kell bánni, mert nekünk sikerült kitörni a helyéről. Persze felügyelet nélkül nem hagyom, fél szemem folyamatosan rajta tartom, de ez megy minden más esetben is. Én ajánlom.
2010. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 poci-maci ***** válasza:

hát mi lassan 8-9 hónapja használjuk ez idáig nem volt balesetünk vele!

Nagyon szeretem praktikus nem mászik ki belőle!

Ha netán 1-2 percre magára kell hagynom pl.:wc-re kell mennem akkor is nyugodtan benne lehet mert nem történik baja a kádban!!!

2010. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Nekünk is van!Én is imádom!Mi így együtt fürdünk!6 hós volt mikor vettük,lassan 10 lesz de mindig abban van!Nagyon szeretjük!Nekem nyújt biztonságot,ha ki kell szaladnom egy kicsit!
2010. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet, hogy túl para vagyok, de 5 mp-re sem megyek ki, amíg a gyerek vízben van. Akár karikában, akár anélkül. Nekem is segítség volt, amíg nem ült magától, abban tudtam fürdetni (apuka sokat dolgozik, sajna ritkán van itthon). Most már elmúlt egy éves. Most a csap előtti részre tapasztom, de már nem abban ül. Így nem tudja hirtelen kinyitni a csapot,ill. nem fejeli le.
2010. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az ikreimet fürdettem vele,mert így egyszerre fürödhettek,és nagyon élvezték.baleset sosem volt,nem is hallottam még ilyesmiről.Én több vízbe tettem őket ezzel,nem akkorába amit a karika jelöl.
2010. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni h hogyan lehet ebben alaposan megmosni a popsiját,hajlatokat,szóval a húzós helyeket.Az én gyerekeim annyira pancsolnak,lubickolnak a kádban,nem tudom elképzelni h nyugisan benne ülnének,a hajukat is felülről kellene ebben megmosni.
2010. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Brigitta04 ***** válasza:
Szia.Lehet kinevettek de én nemtom mi az a fürdetökarika????
2010. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem vált volna be. Amikor a kislányom megtanult ülni, tehát ültethettem volna a kádban, egyből meg is tanult felállni, és attól kezdve csak állni volt hajlandó a kádban. Sosem tudtam leültetni. Másfél éves lesz és még mindig állva fürdik. Úgyhogy gyerektől függ.
2010. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!