Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak egy hete minden...

Kisfiamnak egy hete minden délelőtt fáj a hasa. Más is tapasztalt ilyet? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 4 hetes, és már egy hete, hogy minden délelőtt sírva, és nagyon erőlködve ébred az alvásából. Ilyenkor mindig nagyokat pukizik, és pár perc múlva meg is nyugszik, de így is olyan rossz, hogy szegénynek ez már mindennapos, és így az alvása is mindig félbeszakad... Délután, este és éjszaka nincs ilyen gond, csak délelőtt. Anyatejes, de kerülöm a K betűsöket, hüvelyeseket, tejtermékeket, meg kb mindent amiről olvastam, hogy gondot okozhat. Szopizás után mindig büfiztetem. Úgy tudom a kólika az esti órákra jellemző, és órákig is tarthat, hála ég nálunk pár perc után megnyugszik... De akkor is idegesít, hogy mi lehet, és mitől lehet ez? Más nem tapasztalt ilyet? Nincs ötletetek, hogy mit tehetnénk, hogy elmúljon ez? Nagyon köszönöm előre is a segítséget!


Egy első gyerekes anyuka



2022. szept. 22. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen semmit nem tudsz tenni szerintem. A babák meg nehezen emésztenek, akkor is ha nem hasfájosak, nálunk is volt ilyen időszaka. Majd kinövi. :)
2022. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!