Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1 éves kisfiamnak a kukiján...

Az 1 éves kisfiamnak a kukiján ma délelőtt a doktorbácsi felhúzta a bőrt és azóta nem pisilt (6 órája), normális ez?

Figyelt kérdés
Csak egy-egy csepp van a pelenkába,de sokszor rátör a sírás biztos hogy fáj,vagy csíp neki. Annyira sajnálom, megszakad a szívem. Aggódom miért nem pisil, már háromszor cicizett azóta!
2009. jún. 23. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez két évesen volt :( . Be vittem a fürdöszobába és ki engedttem a zuhogo vízet a csapbol és így már nem bírta vissza tartani a pisit. 2 napig tartótt kb.addig így pisiltunk volt hogy a ruhába mert ugy sírt.
2009. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ez volt két hete, langyos kamillás vizbe ültettem kb fél óránként. Egy nap alatt rendbe jött. Ha nincs kamillád akkor a langyos víz is jó!
2009. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekünk is megcsinálták így, de 15 hónaposan. Ültesd bele langyos kamillás betadinos vízbe napi 3 biztos. és a vízbe fel kellett húzni!

Ezt nem mondta a doki?

Ez nagyon fáj neki. Nekünk 3 napig tartott ez a fájdalom, minden pisinél űvöltés.

2009. jún. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első választ megköszönöm,sokat segített, kipróbáltam és bevált!!!

A második és harmadik válaszadónak üzenem,hogy én is tudom mi a teendő, elmondta a doktorúr. A kérdésem a pisilésre vonatkozott!!!

2009. jún. 24. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én is arra irtam választ, mert mi csak úgy tudtunk pisilni ha beleültettema kamillás vízbe.
2009. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!