Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy ha erèlyese...

Miért van az, hogy ha erèlyesebben szólok rá a babámra, akkor kinevet? 😃

Figyelt kérdés

Volt olyan,hogy elvesztettem a türelmem és hangosan rászoltam, hogy mostmár fejezze be. Hát nem sokat értem el vele, mert kacagni kezdett és folytatta. Aztán megint rászoltam, megint nevetett. Azt hiszik ilyenkor, hogy játék van? 😃

Marhára nem értette, hogy anya amúgy most dühös...bár nem is az a cél, hogy féljen tőlem. Inkább csak meglepődtem ezen a reakción.


Ja igen, nem vagyok szuper mami bocsi.


2022. szept. 22. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Igen, kinevet a sajat gyereked, hogy milyen hlye vagy.
2022. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi idős? Nekem is csinálta olyan 2 éves kora környékén. Úgymond poénra veszi a rászólást, h ez kizökkentsen téged, és folytathassa a rosszalkodást.
2022. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az autista gyerekem csinálta ezt.

Nem értette az érzelmeket.

2022. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Mit tanult meg eddig? Mosolygott, nevetett --> mindenki boldog volt. Tehát ha dühösek rá, ő erre válaszul mosolyog, nevet, akkor mindenki boldog. Problem solved.
2022. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Egy év alatti (csak mert babát írsz)? A másfél éves fiam is kinevet olyankor, szerintem ebben a korban ez normális.
2022. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fél éves. Mondok egy példát.. pelenkazom vagy oltoztetem, össze vissza ficankol és dobálja magát, ha nagyon nem bírok vele, akkor volt, hogy hangosabban rászoltam, persze valahol éreztem, hogy semmi értelme, mert úgy sem érti, csak a feszkó jött ki belőlem. Na és akkor ért a meglepetés, hogy azonnal kinevetett,mire aztán én is már nevettem.
2022. szept. 24. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jó a módszered, adj neki valamit, amivel lefoglalod :) Még baba, nem érti ezeket a raszolasokat :) De aranyosak lehettek, h raszolsz, kacag, és te is elneveted magad :D :) Biztosan szeret :))
2022. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!