Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai nyugtalan alvásra,...

Éjszakai nyugtalan alvásra, mit adhatnék 9 és fél hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Nem ébred fel teljesen,hanem 20-30 percenként nyöszörög,vagy a cumit kéri vagy pedig megitatom és akkor visszaalszik.Sokszor előfordul,hogy felül,feláll.Hallottam a sedafit pc-ről,ezt hogyan és mennyit adhatnék neki?

Kezdetben felerősiti a tüneteket ez is?


2010. szept. 26. 12:54
 1/8 anonim válasza:
Vedd magad mellé, és szépen lassan kijönnek a fogacskák!!
2010. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Én magam mellé vettem a nagyágyba, és úgy alszunk, amikor felsír és érzi, h ott vagyok, már meg is nyugszik. 8 hónaposan kezdte, biztosan szeparációs szorongása van, majd kinövi. Illetve a fogcsírák is mozgolódnak (még nincs foga), biztos amiatt is ébred. Én nem adok neki semmilyen szert, nem is fogok, ott vagyok neki én.
2010. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is közénk vettem!Amúgy tegnap is volt egy kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Arra másoltam be amit a kismamablogról küldtek!

Én a kamomillát adom neki napi 2*-3* de nem csak a fog most a baj!A nagymozgások miatt is nyugtalanabbak,meg a szeparációs szorongás!

Amióta közénk vettem,vagyis csak hajnalban viszem át,addig az ágyában van,azóta megint reggel 8-ig alszik! :)És tegnap még az úszást is elaludtuk! :)

Kitartás!

2010. szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Légy vele türelmes, és elmnúlik ez az időszak is. Ha csak nyöszörög, ne csinálj vele semmit, ha sír, feláll, akkor itasd meg, add vissza a cumit. Én is végső esetben melléfeküdtem (nálunk külön szobája van, és van egy erre a célra bekészített matracunk.) Homeós bigyókat soha nem adtam neki, amennyi idő alatt a hatásukat ígérték, el is múlt magától is a probléma. És nem dobtam ki ezreket az ablakon a gyakorlatilag nulla hatóanyagért. Ennyi idősen egyébként teljesen normális, ha többször kel (fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás miatt), kitartás!
2010. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. szept. 26. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:

magnesium phosporicum d6 schüssler só : szeparációs szorongásra

calcium phosporicum d6 schüssler só : alvás gondokra


nekünk csak ezek váltak be!

2010. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!ezeket hol tudom beszerezni?
2010. szept. 26. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
én homeopátiás gyógyszertárban veszem, de sima gyógyszertárban is lehet kapni, ha meg nem, akkor rendelhető. az 50 gr-os, ami kb 200 szem 2000 ft-ba kerül, de van 80 szemes is.
2010. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!