Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden 10 hónapos baba énekel?

Minden 10 hónapos baba énekel?

Figyelt kérdés
csak azért érdekel, mert remélem majd fog szépen énekelni, ha már én nem tudok...:)
2008. dec. 22. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Persze, az enyem zongorazik is!

Ezt elore nem lehet tudni, de a tied enekel mar? Vedd fel kazettara, az nagyon nagy elmeny lesz majd kesobb, amikor lejatszatok majd!!!

2008. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Cinikus vagy, pedig én komolyan kérdeztem. Nyílván nem tud beszélni, de tényleg énekel. Nagyon édes.
2008. dec. 22. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
gondolom a zenére ad ki hangot:-))) édi lehet,nekem még csak 5 hós a fiam,de van h "vonyít" rá:-))
2008. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem tudom...

Én nem mertem eddig rákérdezni, de akkor itt az alkalom.

Kb.3 hónapos kora óta lalázik. Nem vicc. Nekem sincs valami Pavarotti hangom, és inkább csak lalalalázok neki. És egyszercsak elkezdett utánozni. Reggel meg megjöttem a boltból, a számmal csináltam, hogy: brrrrrr, úgyhogy reggel óta brümmög.:) 4 hós múlt.

Szóval szerintem is énekelnek.

2008. dec. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vajon miért lett leszavazva az utolsó válasz?
2008. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!