Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 8hónapos a kislányom...

Most 8hónapos a kislányom eddig velem aludt és szeretném az ágyába szoktatni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapos korban szoktattam be a kisfiamat a kiságyába. Úgy csináltam, hogy napközben egyre hosszabb és hosszabb időre tettem be, és gondoskodtam róla, hogy ezek az alkalmak számára örömteliek legyenek. Pl sosem hagytam benne sírni, pláne nem hagytam egyedül sírni.


Egyszer-egyszer aztán el is bóbiskolt napközben az ágyában. Amikor ez megtörtént, akkor tettem egy próbát az éjszakával, de közben még mindig a szobájában aludtam. Sikerült, szépen aludt. Még két hétig aludtam a szobájában, dde úgy, hogy ő már a kiságyában aludt. Csak utána költöztem vissza apához.

2010. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot!Ki fogom próbálni!
2010. szept. 26. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!