Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele? Ez már...

Mit csináljak vele? Ez már nagyon durva, fogzással kapcsolatos.

Figyelt kérdés
Napok óta ordít éjjel-nappal, nyűgös, nem alszik. A felső négy foga jön neki, ebből kijött egy hét alatt három. Kipróbáltuk: Chamomilla, Viburcol, Nurofen,Panadol, hűtős rágóka, Dentinox. SEMMI nem vált be, én meg már nem bírom. Mit tegyek?
2010. szept. 26. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a dologél vált be! Patikában lehet kapni, ez is ínyre kenegetős gél!
2010. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is tartottam a manómmal ezen a ponton és én kikönyörögtem a dokinktól egy CATAFLAM csepp receptet. Ahány kiló annyi csepp, de(!!!) ezt nem lehet úgy és annyiszor adni mint egy Nurofent. Csakis végveszélyben. Viszont olyan szépen helyrejött mikor benne volt a gyogyi. ilyenkor pótolta szegényem az elmaradt alvásait. aztán ahogy kiment a hatás újra jött az üvöltés :((((((((((
2010. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt tanácsolnám, hogy inkább egy erősebb hatású fájdalomcsillapítót próbálj meg éjszakára adni neki (pl. fél noramiphenozni kúpot vagy ami nektek van otthon, de NE homeopátiás cuccot). Persze NEM szabad minden nap, csak egyszer-kétszer, hogy kicsit kipihenje magát éjszaka, aztán pár napig jobban tűri a fájdalmat, kevésbé nyűgös.
2010. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a cataflamos vagyok. még a GERMICID C kúpot szokták javasolni ilyen durva estben.
2010. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Adtam neki Gmermicidet este és átaludta az éjszakát. Nem tudom mikor volt ilyen utoljára.
2010. szept. 27. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!