Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzással kapcsolatos kérdésre...

Fogzással kapcsolatos kérdésre válaszolna aki már jártasabb ebben?

Figyelt kérdés
Egyéves a kisfiam, most jön a 7. foga! De nem a már meglévők mellett, hanem egy hátrébb levő jön! Alul, bal oldalt...talán nem a rágó, de eléggé hátul van!A fog hegye már kint van, az íny be van dagadva ott, de nem jelzi, hogy különösebben fájna! Ha nem sír v. lázas, akkor is tennem kéne rá valamit? Pl. Dentinox? Vagy ha nem jelzi, hogy nagyon rossz lenne akkor hagyhatom? Az, hogy be van dagadva kicsit, az normális? Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 19. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
a peteérés alatt van, ekkor kell együttlenni.
2011. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nyugodt és nem fájlalja, szerintem ne tegyél rá semmit.
2011. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs, félrement az info
2011. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: normális hogy meg van dagadva.
2011. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne tegyél rá semmit, eltart egy darabig, de az enyémek a hátsókat észre sem vették amikor kijöttek.
2011. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 éves a fiam, nekünk 8 fogunk van, igaz mind elől.Mi mindegyikkel megküzdöttünk, szerintem örülj ha nem viselkedik másképp emiatt, ez azt jelenti nem fáj neki. Én nem adnék neki semmit. Esetleg olyan ételt amit rágcsálhat, pl: répa, alma, keksz stb.....amivel piszkálni tudja.
2011. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj neki, semmit nem kell csinálnod vele. Úgyis mindent a szájába vesz, rágcsálással tud saját magán segíteni, ha szükséges. Nekünk is alul az első őrlők jöttek ki a középső metszők után. Előtte sokáig dupla vastag volt az ínye neki végig, ez teljesen normális. Szerencsére különösebben nem viselte meg az én gyerekemet sem. Problémamentes fogzást nektek! :)
2011. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm gyors, és megnyugtató válaszaitokat!!

Minden jót Nektek és babáitoknak!

2011. jún. 19. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!