Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnyugtatnátok? Fogzással...

Megnyugtatnátok? Fogzással kapcsolatos.

Figyelt kérdés
A kislányomnak 5 hónaposan kibújt az alsó 2 foga. Most már 7 hónapos és még mindig csak az a 2 van meg. Nem kellett volna már kibújni a felsőknek is? Ha már elndul a fogzás az nem valami folyamat, hogy akkor jön a többi is? Létezik ilyen, hogy leáll pár hónapra?
2011. okt. 18. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Attól mert 1-1 kibújik, nem fog sorra jönni a többi is. Az én fiamnak 4 hósan jött az első, 5 hósan a második, 8 hósan a 3-4, és azóta szenved még 2vel amik egyszerre jönnének. Nyugi, majd kibújik ha ki kell neki.
2011. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 hónaposan jött ki az alsó 2 egyszerre majd most 10 hónaposan 2 felső és rá 2 napra a mellette lévő 2 is szóval majdnem egy időben jött fenn 4 foga.
2011. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem minden babánál megvan az egyéni üteme a fogzásnak, változó, hogy egyik fog mennyi idővel követi az előzőt, teljesen normálisak az egyéni eltérések.


Egy fogorvos nekem azt mondta, minél később bújik ki a fog, annál nagyobb az esélye, hogy "jó anyagból lesz", így annak sem kell aggódnia, akinél később (akár 8-9 hónaposan) indul be a fogzás.


Az én babám 9 hónapos, 3 foga van, 1 hónap különbséggel kezdtek nőni.

2011. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!