Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ertem a fogzassal kapcsola...

Nem ertem a fogzassal kapcsolatos dolgokat, segitene nekem valaki?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt ezen az oldalom, hogy a babak a fogzas idejen tobbszor ebrednek, nyugosebbek ejszaka. Azt is olvastam, hogy van akinel 3 honapos kor korul kezdodik a fogzas de a babanak meg 9 honaposan sincs egy foga sem. Most ez azt jelenti, hogy pl. 3 honapos koratol amikor elkezdodik a fogzas egyeszen x honapos koraig amig ki nem bujt mind az osszes foga nyugos lesz meg ebredni fog tobbszor minden ejjel? Olvastam itt olyan anyuka valaszat is aki 7-szer kelt fel emiatt a babajahoz. Na de honapokon keresztul???? Vagy ezek a dolgok idoszakosak?
2010. ápr. 5. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a gond, hamindent erre fogsz: biztos a foga! De nem mindig ez a gond. Egy háromhósnál ha tömködi a kezét, nyálzik, jönnek a mélyben a gyökerei ,ennyi többnyire. Éhes is lehet, ha tömi a kezét a szájába. 5-6 hónap előtt ritka az első fog. Rengeteg egyéb gondja is lehet, amiért nyűgös, butaság mindent erre fogni, jobban kell értelmezni a jelzéseit.
2010. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Minden gyerkőc más...

Nálunk 6 hónaposan kezdődött az állandó éjszakázás,előtte nagyon jó kisbaba volt a fiam.

Csak 9,5 hónaposan bújt elő az első fogacska,de az is elég nehezen,így gondolom azért volt olyan nyűgös.

17 hónapos,12 foga van,de még mindig rosszak az éjszakáink fogzáskor,sok ismerősünk van,akinek a babáját meg sem viseli,csak onnan veszik észre,ha véletlenül belátnak a baba szájába.

Ha kijön 16,utána van egy kis nyugi:)

2010. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: most jön a fiam 16.foga:) remélem tényleg megkönnyebbül kicsit. De akkor sem mindig a fogaitól sírnak az tuti!
2010. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen a valaszokat. Meg nem fogzik a kisfiam, meg csak 2 honaposak vagyunk csak erdekelt, hogy mire szamithatok. Szoval akkor azert a par fogzasi honap alatt vannak nyugisabb pillanatok meg zsimbesebb pillanatok. Ezt igy mar ertem.
2010. ápr. 5. 18:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Elso valaszado, hat kivanom, hogy a 16-dik fog jelentse nallatok a megkonnyebbulest. :)
2010. ápr. 5. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom elég jól tűri..5 hónaposan jött ki az első két fog egyszerre,majd,8 hónaposan újjabb 2 és most 9 honaposan jönn még kettő..Én vettem neki 4 hónaposan kis borostyánkarkötőt,a fogára pedig ecsetelőt..ezt rászoktam cseppegtetni pl,egy rágókára..imádja!A karkötő is jó fogzásra,neki lehet bevállt..Amúgy mikor jönnek a fogai,elég aluszékony szokott lenni..az éjszakát pedig 3 hónapos kora óta átalussza..kb.9-10 órát egyhuzamban..:)
2010. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az án kiscsajomnak nagyon nehezen jött ki az első foga és a 2.is csak most jön de mi ettől ne éjszakázunk.Talán 2 szer volt rá példa hogy felkelt.Inkább nappal akar kevesebbet aludni de az sem jellemző mindig!Amúgy jó alvó a babám sosem kel fel éjjel.
2010. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!