Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rotarix okozza a tuneteket?

Rotarix okozza a tuneteket?

Figyelt kérdés
Ma kapta a babam a rotarix-et. Nagyon sir kb ket oraja. 13ora korul kapta az oltasokat es a rotarixet. Azota hasmenese is volt. A draga doktornonk semmit sem mondott. Hany napig tartanak a tunetek? Tapasztalatok erdekelnek! Volt e masnak is igy a babaja? Felek hogy esetleg nem birja a szervezete vagy nem tudom. Nagyon aggodom! :( Itt olvastam azt is hogy fertoz a szeklete a nyala a doktorno semmit sem mondott…

#baba #védőoltás #Rotavirus
2022. okt. 5. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyűgös lehet a többi oltástól is, nem csak a rotától. a hasmenés normális rota oltás után
2022. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha oltás után rosszul volt a babám én mindig adtam neki egy fél kúpot.
2022. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Fertőző a kakija! Azt mondta? Legyél óvatos,el ne kapd!
2022. okt. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ! Nem mondott semmit!! Meddig fertozo? Tegnap oltas utan a lanyom tette tisztaba mindkettonket lepisilt. A lanyom 16eves. Ha ne adj isten elkapja ra veszelyes???
2022. okt. 6. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Hivatalosan az oltást követő 2 hétig fertőzhet. Alaposan kezet kell mosni pelenkacsere után
2022. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

2 hétig fertöző a kaki,alapos kézmosás utána

Utána lehet olvasni,tényleg igy van

Az én kislányom megkapta 2 hónaposan...nem tudom,hogy az oltástól volt e,de onnantól extra sírós baba lett,de olvastam hogy más is erről számol be

Mintha kicserélték volna

Tartott 4 hónapos koráig

Ugye megkapta 4.hónapban a 2.rotarixet,rettegtem tőle

De ez után már nem volt semmi

2022. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!