KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TeherbeesĂ©s » Milyen korai terhes tuneteket...

Milyen korai terhes tuneteket eszleltetek magatokon mensi elmaradasa elott?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen kerlek irjatok meg 😊

#baba #terhessĂ©g #tĂŒnet #Koraiterhestunet #Babalesz
2021. febr. 25. 15:19
 1/7 anonim ***** vĂĄlasza:
77%

-felĂĄlltam a szĂ©kbƑl egyszer Ă©s baromira megszĂ©dĂŒltem, vissza kellett ĂŒlnöm

-nagyon jĂłl esett egy-kĂ©t Ă©tel, Ășgy ettem, mintha mennyei manna lenne (pĂĄr hĂšt mĂșlva meg enni sem tudtam az Ă©melygĂ©stƑl)

2021. febr. 25. 15:31
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/7 anonim ***** vĂĄlasza:
88%

Nekem ami furcsa volt, hogy sokat kellett pisilni.

Ha tĂŒnet van, van hcg is. Teszteltem is mĂĄsnap reggel azonnal 10dpon pozitĂ­v lett a teszt.

Ha tĂŒneteid vannak Ă©s negatĂ­v, akkor az csak PMS.

2021. febr. 25. 16:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/7 anonim ***** vĂĄlasza:
81%

8-9.dpon környĂ©ken volt egy nap, amikor Ășgy Ă©reztem, ĂłlomsĂșly van a lĂĄbamon, olyan lassan tudtam sĂ©tĂĄlni, nagyon szĂŒrreĂĄlis volt. Ugyanezen a napon vettem Ă©szre, hogy vastagon lĂĄtszĂłdnak a mellemen, mellkasomon a kĂ©k erek.

EgyĂ©bkĂ©nt Ă©n mĂĄr a 6.dpo környĂ©kĂ©n Ă©reztem durva szĂșrkĂĄlĂĄst a beĂĄgyazĂłdĂĄs miatt, soha ilyen fĂĄjdalmakat nem Ă©reztem mensi elƑtt ennyivel.

2021. febr. 25. 16:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/7 A kĂ©rdezƑ kommentje:

En a ciklus 20. Napjan vagyok

Es ovu ota erzekeny a mellem es a hasam es enyhen gorcsolget ma kicsit erosebbszurast ereztem..

Nekem se szokott ilyen lenni csak a 23. 24. Napon mensi elott par nappal

Annyira remenykedek ezek alapjan!!🙏🙏🙏

2021. febr. 25. 17:58
 5/7 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Semmit, csak a szokĂĄsos tĂŒneteket, mint mensi elƑtt.
2021. febr. 25. 19:31
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/7 anonim ***** vĂĄlasza:
71%

10.dpo-n ellƑttem az utolsĂł tesztemet, bĂĄr biztos voltam benne, hogy nem leszek terhes. Abban a ciklusban volt nĂ©zve ovu utĂĄni progi, görbĂ©t is vezettem, ovu tesztet is hasznĂĄltam. Progim alacsony volt, görbĂ©m a szokĂĄsosnĂĄl is laposabb. Az lett volna az utolsĂł tesztelƑs, hƑmĂ©rƑs ciklusom. Persze a teszt negatĂ­v lett 10.dpo-n.


MĂĄsnap viszont egĂ©sz nap Ă©melyegtem mint aki mĂĄsnapos. EbĂ©d utĂĄn meg Ă©letemben elƑször iszonyat megszĂ©dĂŒltem, pedig ĂŒltem. Ez fura volt, de mĂ©g nem is igazĂĄn foglalkoztam vele, hazafele a buszon viszont elkezdtem görcsölni olyan mensi szerƱen, de ami nagyon furcsa volt, hogy nem teljes alhasam fĂĄjt ahogy szokott hanem köldök alatt tenyĂ©rnyi rĂ©szen ahol a mĂ©h van. Ekkor döntöttem a tesztelĂ©s mellett kĂ©sƑ dĂ©lutĂĄn Ă©s halvĂĄny, de egyĂ©rtelmƱ pozi lett.


SzĂłval Ă©melygĂ©s nonstop, megszĂ©dĂŒlĂ©s Ă©s szokatlan hasgörcs 11.dpo-n

2021. febr. 25. 20:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/7 anonim ***** vĂĄlasza:
60%
Szokatlan volt hogy szĂ©dĂŒltem, Ă©s alhasi fĂĄjĂĄsaim voltak Ășgy hogy a menszesz jeleinek mĂ©g hĂ­rbƑl sem kellene jelentkeznie, illetve a mellfĂĄjdalom. Nem tudtam valamiĂ©rt hason aludni, a nyers darĂĄlt hĂșstĂłl Ă©melyegtem, a mandarint meg kg szĂĄmra ettem pedig sosem szerettem. A nem vĂĄrt napon erƑs pozim lett. :)
2021. mĂĄrc. 1. 09:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!