Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóm 10hetes, csütörtök óta...

Babóm 10hetes, csütörtök óta nem volt széklete, és ez már nem először fordult elő. Viszont nagyon szenved, erőlködik, látszik, hogy szeretne csak nem jön?

Figyelt kérdés
Meddig normális ez,és kinövi ezt egyáltalán?Így nem alszik nappal se,csak 20-30peceket,mert fáj a pociSokszor meg én se tudom,hogy a poci fáj,vagy már éhes?Írjatok véleményt?
2010. szept. 27. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 13 hetesek vagyunk, nálunk ritkán, de előfordul viszont mikor már látom, hogy napok óta szenved ahogy írod, adok neki egy kiskanál Laevolac szirupot evés előtt és az tuti megindítja, utána semmi baja. Vagy van a Glicerines végbélkúp, esetleg végső esetben a lázmérőzés. Én már mindet kénytelen voltam kipróbálni de a legbarátságosabb számomra a szirup bizonyult!

2010. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha anyatejes a baba, nem probléma. Előfordul, hogy 10 napig nem kakil az anyatejes baba.

A pocija nem azért fáj, mert nem kakilt. Az enyém 10 hetesen napi 2-3-szor kakilt, de fájt a pocija mégis.

Nagyobb korában 3-4 hósan szokott rá, hogy csak 3 naponta kakilt. Amint elkezdett szilárdat enni, rendeződött, és napont van kaki.

2010. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Anyatejes babáknál ennyi idős korban természetes ha napokig nincs kaki, mert az anyatej teljes mértékben képes felszívódni salakanyag nélkül.
2010. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!