Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glutén bevezetése. Hogyan?

Glutén bevezetése. Hogyan?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám, tegnap adtam neki tej és tojásmentes, de glutén-tartalmú kekszet, hogy bevezessük a glutént. Kb. egy negyed kekszet majszolt el. Semmi baja nem lett tőle. Mikor adjak neki újból és milyen mennyiséget?
2010. szept. 27. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 nap kevés mennyiséget és délelőtt adj neki, hogy még délután kijöjjön, ha baj van és ne éjszaka kelljen szenvedni. Ha nincs gond vele, akkor utána már lehet nagyobb mennyiséget is adni neki.
2010. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, szóval akkor ugyanúgy, mint minden mást. Köszi! :)
2010. szept. 27. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én minden nap reszeltem egyet a gyümölcsébe, egy hónapig. Aztán a következő hónapban már pici liszttel habartam be a főzelékeit, meg kikapott a kezemből egy darab kenyeret, és megette. Utána már kapott durum főtt tésztát, meg kenyérfalatkákat is. Így vezettem be a glutént.
2010. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!