Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babylove bio teljes kiörlésű...

Babylove bio teljes kiörlésű gabonapépet adtatok már babátoknak? 7 hónaposnak szeretném glutén bevezetése céljából. Lehet?

Figyelt kérdés
Úgynéz ki tejfehérje és tojásérzékeny, ezért a kekszekkel nem próbálkoznék.
2011. jún. 9. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem van olyan babakeksz, amiben van glutén, de tojás nincs. Olvasd el az összetételüket.

Szerintem amit írtál pépet, az bűn rossz magában, olyan mint a vizezett fűrészpor. Lányom nem ette meg. Talán ha keversz hozzá valami gyümölcsöt, úgy jobb.

Keress valami másikat, mondjuk jó éjt papi, vagy banános-kekszes tejpép, pontosan most nem tudom melyik tartalmaz már glutént, de mindre rá van írva az összetételük.

Ezeket a Babylovekat utálja a lányom.

2011. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam viszont szerette! Néhány dobozzal elfogyasztott belőle! :)

No de nem ám magában. Úgy meg se próbáltam adni, mert nekem is vizezett fűrészporra hasonlított. Én mindig kevertem hozzá gyümölcsöt, és úgy nagyon nyerő volt.

Egy próbát szerintem megér!

2011. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megette gyümölccsel, csak nem voltam benne biztos, hogy lehet már adni neki teljes kiőrlésű dolgokat (7 hós).
2011. jún. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!