Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Glutén bevezetése?!

Segitenétek? Glutén bevezetése?!

Figyelt kérdés

Külföldön élek, nincs védönö, ezért Töletek kérnék segitséget!

Kisfiam 5.5 honapos. Multhéten 1/4ht keksszel, ma glutén tartalmu tejpéppel akartam bevezetni a glutént, de mindkétszer rozsaszines lett a széklete! Mitöl lehet ez?

4 hos koraota hozzátáplálom anyatejes+tápszeres is!

Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 17. 09:14
 1/7 anonim válasza:
100%
Azt nem tudom mért lett olyan a széklete :( az én babám 5 hós és a héten mondta a védőnő, hogy naponta egy fél háztartási kekszet reszeljek a kajájába....minden nap...
2011. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A megoldást nem tudom, de a háztartási keksszel óvatosan, mert sok adalékanyagot tartalmazhat, meg pl tojást is. Inkább babakekszet adj neki!
2011. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj az nem jelent semmit, észre fogod venni h más kajáknál is mikor bevezeted kicsit változni fog a szine vagy esetleg az állaga, de ez nem jelent bajt(saját tapasztalat).
2011. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy nem a glutén okozta!!! Ugyanis gluténérzékenység csak több hónapi, vagy több évnyi glutén terhelés után jelentkezik. (Tesóm lisztérzékeny, van némi pontos infóm erről a betegségről.)
2011. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Most adtam, 30ml gluténos tejpépet, kiváncsi leszek mit produkál!

Lehet, hogy a növényifehérje ilyen formában "köszön vissza"?

2011. ápr. 19. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát icipici vértôl is lehet (pl. keményebb kaki). De sokkalta gyanúsabb, ha valami pirosat ettetek, pl. cékla. Gluténérzékenységtôl elsô körben inkább nagyon puffadni szoktak, úgy tudom. Pihentesd picit a bendôjét, és ha másnap is rózsaszín, pedig semmi piros meg glutén nem (és ha most kapott elôször rendes tejet a pépbe, az sem) volt az étrendjében, szerintem inkább irány a doki.
2011. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem kap tejet, itt 3éves korig nem ajánlják, de 2éves korig semmiképp.

Most is olyan volt, bár tegnap répát evett, az is volt benne, de az sárga. Ja, és lágy volt.

2011. ápr. 19. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!