Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy egy baba nem...

Van olyan hogy egy baba nem szereti az almát?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos elkezdtük a kóstolást, de fújja kifele(4 napja), próbáljam esetleg barackkal és ha az sem akkor várjak egy kicsit ?

-kérlek benneteket, normálisan válaszoljatok, lehurrogásra nem vagyok kíváncsi.Köszi


2010. szept. 27. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Természetesen van, amelyik baba nem szereti az almát, elvégre ök sem egyformák - felnöttek között is van, aki egyes gyümölcsöket nem szeret.

De az is lehet, hogy másik fajtát szivesebben eszi - lehet, hogy túl savas, vagy túl rostos. De próbálkozhatsz öszibarackkal is vagy körtével.

2010. szept. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is így volt az almával. Sőt, ha krumplihoz kevertem úgy sem ette meg. Van ilyen ezen ne aggódj. Próbálj neki mást adni. Répát, krumplit, hátha az ízlene neki. Én akkor kezdtem ezt a hozzátáplálást, mikor ő 5 hónapos volt.
2010. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám sem eszi meg az almát és a banánt sem. Talán később változik az ízlése. Én az üveges almát próbáltam, azt megeszi, de a banánt abból sem. A barackot megpróbálhatod, de ha az sem, akkor még nem áll készen a kóstolásra.
2010. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Estleg próbáld meg úgy, hogy megfőzöd.
2010. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az enyém utálta. amíg pépesen sen kapta. aztán amikor már adtam neki egészben is, kellő látszámú fog meglétekor, akkor már szerette.
2010. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

De van ám! :) Az én fiam se volt hajlandó megenni az almát: Én már próbáltam mindenhogy, reszelve, pici cukorral, főzve, sütve, párolva, más gyümölcshöz keverve, de semmi... Most 20 hónapos és két napja megevett egy kicsi kocka almát, nagy fintorgások közepette, velem meg madarat lehetett volna fogatni, hogy az én fiam almát eszik!!! :)) Egyébként szinte semmilyen gyümölcsöt nem hajlandó megenni, se banán, se körte, se barack, egyedül a narancsot és a mandarint...

2010. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom akkor nem eszi meg, ha lereszelem az üveg reszelőn. Ha még ezután átpasszírozom vagy turmixolom és nem olyan rostos akkor nincs vele baja. De ha csak reszeltem, öklendezett tőle. Azóta turmixolva kapja vagy főzve, úgy édes.
2010. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, rendesek vagytok, akkor holnap megfőzöm hátha... azt hogy? beleteszem pici vizbe, és utána botmixerrel pépesítsem? amibe fött víz azt rakjam hozzá?

vagy ha nem így hogy? Ezt is kóstoltassam 1-2 napig vagy mehet kb 10 kanál ha megeszi?

KÖszi a segítséget

2010. szept. 27. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!