Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki mei tai-ban hordozza...

Aki mei tai-ban hordozza utcán 1 év körüli babáját, hogyan közlekedik (pl. bkv-n)? Szereti a baba?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy mei tai-t, hogy a hátamon hordozzam a kislányomat, nem tudom tetszeni fog-e neki.
2011. márc. 19. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:

miért ne szeretné? pláne ha eddig is megszokta, hogy valameilyen módon rád van kötve. szerintem sokkal egyszerűbb így közlekedni, mint babakocsival. bár tény és való, hogy amíg pici volt, és elől hordoztam, azt sokkal biztonságosabbnak éreztem. Igazából én 14 hónapos koráig hordoztam elől, amitől talán sokak haja égnek áll, de mi mindketten szerettük :)

most két éves, ritkán kötöm magamra, de a múltkor is elaludt a hátamon a meitaiban, amíg a lépcsőházat takarítottam.

2011. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előre senki se fogja tudni neked megmondani, hogy szeretni fogja-e a kislányod. Ez kétesélyes dolog. Az is lehet, hogy megszereti, de az első pár alkalommal tiltakozni fog, mert szokatlan neki a más perspektíva és hogy nem látja az arcodat.


Tény viszont, hogy hordozva sokkal, de sokkal egyszerűbb közlekedni. :) Én imádom. 6 hós kora óta hordozom a hátamon a fiamat (előtte elöl volt), most egy éves. 10 hónapja elő se vettük a babakocsit, és abszolút nem hiányzik. Mindenhová könnyedén eljutunk, nincsenek akadályok.


Ha pesti vagy, akkor nézz be a Hordozóházba vagy a Mamami boltba, ott ingyen próbálhatsz mei tait, még mielőtt megvennéd. Meg tudják neked mutatni a használatát is. A neten megtalálod az elérhetőségüket.

2011. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!