Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményeket szeretnék a...

Véleményeket szeretnék a lábal hajtós kis bébitaxiról! Akinek van szereti a baba? Mikortól használta és meddig?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan gyerek, amelyik ezt ne szeretné. Kb onnan, hogy állni tud, használja addig, amíg szét nem esik, bőven 2 éves kor felett is még.
2011. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Törpi Turbónk van, ugyanaz, mint a bébitaxi. Meg van érte bolondulva a másfél éves lányom. Ő a 4. testvér, aki használja,kb 1 éves korától, a nagyok is imádják tolni rajta.
2011. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kislányom nagyon szerette, , 16 hónapos volt, amikor kapott egyet, és kb. 22 hós koárig használta, akkor kapott egy kismotort, és a bébitaxi elvesztette a varázsát. :)
2011. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7-8hós kora körül ült rá először mind a két lányom, hajtani persze később kezdték kicsivel, 9-10 hós körül.


Mi lakásban használjuk, és 2 van, mert a 3 évesem is simán ráül még, és együtt raliznak a kicsivel :D

2011. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves szülinapjára kapta Imádja a mai napig.Decemberbe kapott kismotort névnapjára azzal is megy már,de a taxi a sláger még.Kint taxit bent kismotort használjuk(még néha felborul vele azért csak bent)nem bántam meg hogy vettük
2011. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!