Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kislányom, akivel nagyon nehéz kimozdulni levegőzni, mert állandóan sír a babakocsiban. Próbáltuk a mózest is és a hordozót is. Mindkettőbe sír akár mit csinálunk. Ma megpróbáltam hordozókendővel. Abba is ordított egy fél óra után, ki kellett vennem. Nem tudom mit kéne csinálni, hogy ki tudjuk vinni levegőzni sírás nélkül, már nagyon el vagyok keseredve. 😟

2022. okt. 10. 20:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9-es: Nálatok is születése óta csinálja?
2022. okt. 10. 21:07
 12/22 anonim ***** válasza:
Igenp, születés óta. És sosem aludt el benne. Max úgy, ha elringattam és beletettem, de akkor is 20-30 percet.
2022. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
7-es vagyok: a mi babakocsinkon a sportrész 4 fokozatban dönthető, úgy hogy ezért kezdtük el használni, mert nem ül jobban benne, mint a hordozóba vagy a pihenőszékben például, de a lényeg az, hogy kilát és ma is például egy fő útra tévedtünk, sok autóval és tökre élvezte, ahogy jönnek a kocsik :). Le sem vette a szemüket róla és még magyarázott is. 1-2 hónappal ezelőtt el sem tudtam képzelni, hogy valaha így fogunk sétálni, úgy hogyha a tietek is ilyen dönthető, akkor érdemes kipróbálni. Az én fiam 5,5 hós most és kb. 1 hónapja használjuk a sportrészt. Azelőtt katasztrófa volt a séta végig ordította az egészet. Sokszor inkább csak az udvarban tologattam, mert nem akartam már őt kínozni. Amikor elmentünk valahova babakocsival, akkor is a kezembe kellett őt venni és így cipeltem őt haza. :) Aztán a férjem mondta, hogy próbáljuk ki a sportrészt, bele is rakta a gyereket és láss csodát, azóta tudunk sétálni normálisan. :)
2022. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Kb 4-5 hónaposan raktuk bele mindkét gyereket a sport részbe döntve a legalacsonyabb fokozaton. Nekik már kicsi volt a mózes és mindig nézelődni akartak. Szerették is, szerintem is érdemes evvel próbálkozni.
2022. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
34%

Születése óta utálta a gyerekem a babakocsit, kb. új állapotban adtuk el. Próbálgatnom kellett többféle hordozót, a kendőt is szoknia kellett, de abban sokkal jobban elvolt, illetve nekünk ennyi idősen az Emeibaby hibrid kendős-csatos jött be, illetve a kerikáskendő csipőn hordozva, mert ezekből kilátott. Lehet ezeket kölcsönözni is, nem kell megvenni, a hordozotar.hu postáz is, de Pesten a Hordozóházban segítenek eszközt próbálni, vagy a helyi hordozós klubban.


Később, mikor már 2 hónapja stabilan ült bele tudtam tenni ilyen szülőkaros triciklibe (hazsnáltan vettem egy Smartrike-ot 4 in1 verziót), azt imádta, és pár hónap ilyen után már a babakocsival sem volt gond, de alapvetően végig a hordozást szerette, még 2,5 évesen is.


A kisebbik gyerekem teljesen más, ő kezdettől babakocsizni szeretett, és néha elviselte, hogy hordoztam.

2022. okt. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%
15-ös vagyok, az autós hordozót is utálta, tehát hiába látott ki. Képzelheted, milyen volt vele autózni, egy 15 perces utat is végigordított. Nagy testközeligényű baba volt, az átlagnál érzékenyebb a zajokra, meg fizikai ingerekre még most 6,5 évesen is.
2022. okt. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor majd megpróbáljuk a sport részt, remélem nekünk is beválik.


15-ös: igen a hordozókendővel is az a baj valószínűleg, hogy nem lát ki belőle, mert amint kivettem és tudott nézelődni, onnantól egy hangja nem volt. Nekem a Chicco boppy comfyFit mei tai van és úgy néztem, hogy csak 6 hós kortól lehet kifele rakni a babát benne. Szerintem ha kifele is be lehetne tenni már most, akkor simán el lenne benne, de így ebbe sincs el több időt mint a babakocsiban.

2022. okt. 11. 09:29
 18/22 anonim ***** válasza:
76%
Kifele nem ajánlott hordozni, mert nem jó a gerincének. A karikáskendők használtan elég olcsóak, abból ki tud látni.
2022. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

“Nekem a Chicco boppy comfyFit mei tai van és úgy néztem, hogy csak 6 hós kortól lehet kifele rakni a babát benne.”


Kifelé fordítva sosem hordozunk, nem jó sem a gyerek csípőjének, sem a gerincének.

Ha nem lát ki, akkor próbáld háton vagy csípőn hordozni, hátha az bejön.

2022. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
47%
aki a 18. és a 19. lepontozta azt egyszer vihetné valami ebben a kifelé fordított pozícióban 1-2 órát, aztán megtudja miért nem csináljuk. 😂😂🤦🏼‍♀️
2022. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!