Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kislányom, akivel nagyon nehéz kimozdulni levegőzni, mert állandóan sír a babakocsiban. Próbáltuk a mózest is és a hordozót is. Mindkettőbe sír akár mit csinálunk. Ma megpróbáltam hordozókendővel. Abba is ordított egy fél óra után, ki kellett vennem. Nem tudom mit kéne csinálni, hogy ki tudjuk vinni levegőzni sírás nélkül, már nagyon el vagyok keseredve. 😟

2022. okt. 10. 20:10
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Mei tai-ba se lehet? Azt hittem csak a kenguru nem jó a babának, de akkor meg se próbálom kifelé rakni. Van még valahol egy rugalmas hordozókendőm, csak a nagy pakolásba fogalmam sincs hova lett elrakva. Akkor előkerítem és megpróbálom azzal csípőre kötni, hogy lásson.
2022. okt. 11. 20:56
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Kifele semmiben, meg a kulon erre fejlesztett hordozokban sem, nem tud a gyerek gerince megfelelo pozicioba kerulni.
2022. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!