Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kislányom, akivel nagyon nehéz kimozdulni levegőzni, mert állandóan sír a babakocsiban. Próbáltuk a mózest is és a hordozót is. Mindkettőbe sír akár mit csinálunk. Ma megpróbáltam hordozókendővel. Abba is ordított egy fél óra után, ki kellett vennem. Nem tudom mit kéne csinálni, hogy ki tudjuk vinni levegőzni sírás nélkül, már nagyon el vagyok keseredve. 😟

2022. okt. 10. 20:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Van bármi eleme a sétának amit élvez? Pl nézelődni, földön lenni? Bármi? Azóta sír amióta hűvösebb van? Lehet fázik? Mennyit voltatok kint vele eddig? Mikor kezdtetek kijárni? Azért itt sok mindenen múlhat ez a dolog..
2022. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ha otthon beleteszed akkor is sír? vagy csak kint?
2022. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Levegőztetni a babát lehet a szobában vagy erkélyen is (alaposan felöltöztetve, betakarva huzattól mentes helyre teszed a babát és kinyitod az ablakot), a séta és a mozgás neked tesz jót.
2022. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Születése óta ez van. Először azt gondoltuk, hogy új még neki minden, zavarják a zajok, meg kell szoknia. De már eltelt 4 hónap és semmi nem változott. Max 1 órát szoktunk kint lenni vele, kb délután 5kor, de voltunk vele más időpontban is. Délelőtt is, délután is ugyan ez van. Aludni is max 20 perc fél óra és kipattanak a szemei. 1-2 percet elnézegelődik még és kb futhatunk haza, mert nem hagyja abba a sírást. Próbáltuk úgy is, hogy kifelé fordítottuk, hátha nem mi ket akar nézegetni, az se jött be. Kivettük a azűkítőt az se volt jó. Jobban betakartuk úgy se, kevésbé öltöztettük fel az sem volt jó. Elképzelni nem tudom mi lehet a baj és, hogy oldhatnánk meg ezt. Ráadásul panelba lakunk, nem lehetünk hétfőtől vasárnapig bezárva, de már gyomorgörcsöm van, minden egyes induláskor.
2022. okt. 10. 20:30
 5/22 A kérdező kommentje:
2-es: van amikor igen, van amikor nem.
2022. okt. 10. 20:31
 6/22 A kérdező kommentje:
3-as: sajnos nincs erkélyünk. Az ablakokon meg nincs szunyogháló, szellőztetni is alig tudok, mert 8millió poloska bejön 2tized másodperc alatt.. Nemrég költöztünk be, az egész lakást fel kellett újítanunk, de a redőny csere nem fért most bele, szóval azzal tavaszig várni kell, hogy szunyoghálós ablakaink legyenek.
2022. okt. 10. 20:35
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld meg a sportrészt megdöntve, nekem az hozta a megoldást, mert abból sokkal jobban kilát. Egyébként nálunk is ment az ordítás mindig.
2022. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Akkor egyesével vegyétek sorra, mi az, ami ennyire zavarja. Ruha, hordozó, hideg (kiszellőztetsz alaposan a konyhában például - remélem ablakos konyhátok van - és utána oda kimész vele jól felöltözve), takaró...
2022. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Követem. Nálunk is ez van. 6 hónapos. 10 percig el van aztán sír. A kocsiban is és a babakocsiban is.

Ha van valaki velünk, pl barátnőmmel sétálunk, akkor viszont kevésbé! 🤷‍♀️

2022. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

7-es: a sport részt lehet ilyen korán is használni már? Pont a napokba beszéltük férjemmel, hogy majd ha megtanul ülni, akkor a sportrészbe talán jobban el lesz, de azt nem tudtam, hogy meg lehet úgy dönteni, hogy korábban is használható legyen.


8-as: Persze, hogy ablakos konyhánk van 😃 ahogy az összes szoba is az, csak hosszú órákra nem tudom tárva nyitva hagyni, mert kb minden bogár megenne minket. Az előző lakók nem csináltattak szunyoghálót mert minek alapon...

2022. okt. 10. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!