Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyrészes, vagy 2 részes...

Egyrészes, vagy 2 részes overál? Melyik jobb? (1 évesre)

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ:

Az egyrészes előnye: gyorsabb ráadni,hátránya: ha bementek valahová, nem tudod könnyen levetkőztetni, vagy húzza maga után a felső részt,

Két részes előnye: pl. autóban csak a felsőt könnyedén leveszed, nem sül be a gyerek, ha bekoszolódik, pl. térdre esik, elég csak a nadrágot kimosni. Hátrány lehet: lassabb öltöztetés.


Nekem két részes van, én szeretem, nadrágból kettő is, így mindig van mit felvenni, de ízlések és pofonok. :o)

És ha kapnék ajándékba egybe részest, azt is ráadnám....

2010. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a 2 részes. De ha lehet, mindkettőt vennék.
2010. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, plusz még szerintem a 2 részes mellett szólhat az is, hogy tovább jó a méret. A picit hosszabb kabát nem gond, a nadrág alja is felhajtható, nekem ez nagyon jól jött egy nagyon aranyos ajándékba kapott együttesnél :)
2010. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kétrászese van a kisfiamnak,szerintem is sokkal praktikusabb,mint az egyrészes,most is ilyen lesz neki télen!
2010. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nekem eszembe sem jutott.... :o) A fiam 10 hónapos, 1 éves lesz télen... egyberészes overált vettem neki, ami kicsi lett, de nem is baj ezek alapján, mert már nem nagyon lehet hanyattfekve öltöztetni. A pelenkából is jó lenne már ilyen felhúzhatós pelus, mint az úszópelusok... :o))

Szóval köszi a kérdést, és a válaszok alapján maradok a kétrészesnél. Mondjuk két télikabátot kaptunk, nem tudom, hogy vastag overálnadrágot lehet e külön kapni... jó lenne.

2010. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk az oviban most bejelentették, hogy télre egybe részes overál kell, mert azt könnyebb feladni a gyerekekre... :o/
2010. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nehezebb az egyrészes overált feladni. Bölcsődei gondozónőként dolgoztam, vért izzadtam az egyrészes overálokkal.
2010. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi, ezzel fogok érvelni az oviban, mert mi örököltünk egy csomó gyerekruhát, többek között két részes overált is, és nem tervezet ezért másikat venni, mert nekik így "kényelmesebb".

Az egy ujjas kesztyűt még megértem, abban rugalmas is vagyok, mert hát az nem akkora tétel... (bocs az offért)

2010. szept. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!