Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik overál a jobb: a...

Melyik overál a jobb: a kétrészes, vagy az egyrészes? Kislányom télen lesz egy éves, melyik lesz számára előnyösebb? Elég mozgékony már most is.

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Szerintem neki már a kétrészes lenne megfelelő.A saját kisfiamról tudom.Hamarosan elindul és akkor nagy lesz az igénye arra hogy menjen.Ha pedig kiveszed a babakocsiból, előnyösebb neki.
2008. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Az én fiam is novemberbe lesz egy éves :) Nekünk egy részes van. Szerintem ez a praktikusabb,főleg lánynál,hiszen így biztos nem bújik ki a derekuk!!!
2008. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lányom már 5 éves de a mai napig is az egyrészes ruhákat részesítem előnyben,lehet az body,pizsama v.overál.Így legalább nem aggódom,hogy ki lesz a dereka.

Ugyanolyan jó mozgást biztosít,nem fogja korlátozni.

2008. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Az egyrészes célszerűbb, hiszen nem kell majd mindig igazgatnod, amikor felemeled a csemetét.

Könnyen elképzelhető, hogy akkor már menni vagy futni fog (az én lányom 9 hónaposan már ment, egy évesen futott), így ha lerakod a kezedből a földre, rögtön tud indulni, nem kell még azzal is küszködnöd, hogy betűrd a pólót, pulcsit, és még rá is húzd a dzsekit a derekára.

2008. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én UTÁLTAM az egyrészes dolgokat mint gyerek, mai napig emlekszem hogy a bordó overallombol oviban alig tudtam kibujni amikor pisilni kellett :D


Viszont tény, hogy az egyrészes praktikusabb, olyan szempontbol, hogy nincs kinn a dereka (en mindig megprobaltam levenni, valoszinuleg a ketreszesnel nagyobb sikereket ertem volna el :))).


Szerintem ilyen kicsi korban az egyreszes jobb talan, rossz emlékek ide vagy oda.

2008. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!