Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Evés után mennyi idővel...

Evés után mennyi idővel tesziket le hasra a babát?

Figyelt kérdés
Nálunk babám mindig visszabukik valamennyit, ha 1 órán belül lerakom hasra. 4 hós
2008. dec. 23. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kislányom csak hason szeret aludni, ezért evés után jól megbüfiztetem és utána leteszem hasra, nem nagyon szokott bukni.

Szerintem, ha megbüfizteted, akkor nem nagyon fog bukni a te babád sem.


Boldog karácsonyt Nektek!

3 hós kislány anyukája

2008. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt elfelejtettem írni, hogy csak játéknál, ha alszik, akkor nincs ilyen gond.
2008. dec. 23. 16:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Na, tesziket=teszitek :))
2008. dec. 23. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is elö fordul nem de tulajdonitok neki tul sok jelentöséget valószinüleg a "felesleget"bukja ki.
2008. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyből hasra rakom a babámat. Mindig hason van, azt szereti. Néha neki is jön vissza kicsi kaja, de csak akkor, ha sokat evett.
2008. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a háziorvos javasolta, hogy döljek hátra mondjuk fotelba, vagy ágytámlának és ugy legyen a baba nekem háttal kb 15-20 percet. És azóta talán egyszer ha bukott! Próbáld meg, megéri!
2008. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 hós a babám és ő is vissza szokott bukni. Még ha kaja után van, és ha 2 óra múlva fektetem hasra és fel-fel nyomja magát, olyankor is előfordul. Szerintem is a felesleg jön ki ilyenkor.

Én is mindig megböfiztetem. Egyébként pedig hason alvós, mert azt szereti. Éjszaka egyből kaja után hasra teszem, napközben azért legalább fél órát várok.

2008. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!