Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért köpi ki két szívás után...

Miért köpi ki két szívás után a cumisüveget, aztán kéri vissza?

Figyelt kérdés
Hetek óta szenvedünk azzal a most 4 hónaposommal, hogy éjszaka kér tejet, de szív kettőt, aztán kiköpi. Megint két, megint kiköpi. Ilyenkor a cumi nem jó neki, addig forog, nyüszög, amíg tejet nem kap. Ezt eljátszuk párszor, aztán vagy bealszik vagy kéri a cumit. Néha ezután a cumival is azt csinálja, hogy kiköpi és kéri vissza. 2 hónapja átlagosan 6x kelünk éjszakánként, de van hogy 20-40 percenként kel ezt csinálni és semmit nem tudok aludni. Nappal nem csinálja ezt, akkor tankönyvbe illően alszik. Védő néni, gyerekorvos nem tudtak segíteni. Valakinek esetleg nincs ötlete? Akár arról, hogy hol tudnék érdeklődni vagy találni valakit, aki tud segíteni. Nagyon nehezen viselem már. :(
2022. okt. 19. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
És még ezután jön a mozgásfejlődés. Mi 40 percenként ébredünk (ez 1 alvásciklus). Kitartás!
2022. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neked mennyi idős a babád és mióta tart? Kitartást neked is! :(
2022. okt. 19. 20:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nagyobbra kellene cserélni neki a cumifejet

Ideges mert nem jön belőle már elég gyorsan neki lehet

2022. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen cumit használtok?

Csak mert pl az én babám a Mam cumit meg az Aventest is utálta. Egyedül a Lansinoh jött be.

2022. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy szavazat a cumifej cserére. Nálunk akkor csinált hasonlót.
2022. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, bocsi, etető cumira gondolok persze.
2022. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De akkor napközben nem zavarja? Már többször próbálkoztam vele, eddig fuldokolni tűnt a tejben, de nyilván azóta idősebb lett. Megpróbálom, nagyon szépen köszönöm a tanácsot, ha még bárkinek van ötlete, mindenért nagyon hálás vagyok!
2022. okt. 19. 22:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Mam cumi fejet használunk születése óta (a legkisebb méretet, úgyhogy lehet, hogy tényleg már az zavarja). De próbáltunk már Medela calmát és Aventeset is, eddig ezt tűnt egyértelműen legjobban szeretni. A többit lökdöste kis a kis nyelvével.
2022. okt. 19. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet viszket az ínye jönne a foga? Rágókát is próbálj esetleg
2022. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Cseréltem etetőcumit, picit tovább szívta, viszont nem oldotta meg a problémát. Aztán bekentem a kis ínyét Anaftin babyvel, és kinyitott szájjal vigyorgott, ahogy masszíroztam az ínyét. Utána ivott rendesen tejet és alszik, mint a bunda. Remélem, aludni is fog még egy kicsit. Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget!
2022. okt. 20. 02:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!