Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért köpi ki két szívás után...

Miért köpi ki két szívás után a cumisüveget, aztán kéri vissza?

Figyelt kérdés
Hetek óta szenvedünk azzal a most 4 hónaposommal, hogy éjszaka kér tejet, de szív kettőt, aztán kiköpi. Megint két, megint kiköpi. Ilyenkor a cumi nem jó neki, addig forog, nyüszög, amíg tejet nem kap. Ezt eljátszuk párszor, aztán vagy bealszik vagy kéri a cumit. Néha ezután a cumival is azt csinálja, hogy kiköpi és kéri vissza. 2 hónapja átlagosan 6x kelünk éjszakánként, de van hogy 20-40 percenként kel ezt csinálni és semmit nem tudok aludni. Nappal nem csinálja ezt, akkor tankönyvbe illően alszik. Védő néni, gyerekorvos nem tudtak segíteni. Valakinek esetleg nincs ötlete? Akár arról, hogy hol tudnék érdeklődni vagy találni valakit, aki tud segíteni. Nagyon nehezen viselem már. :(
2022. okt. 19. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is a fogra tippeltem. Mikor a felső fogak bújtak a babámnál, csak úgy tudott cumisüvegből inni, hogy közvetlen előtte bekentem az ínyét.
2022. okt. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!