Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja 6 hónapos...

Miért csinálja 6 hónapos anyatejes babám azt, hogy éjszaka egy vagy esetleg fél óránként ébred, ha cicit adok neki két szívás után alszik újból, valamit én rontottam el?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy nem a kérdésre válaszolók.Az én babám is 6hós lesz és ugyan ezt csinálja.Szerinted elrontottunk valamit?
2009. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit, ez egyszerű "biztonsági óvintézkedés" a részéről. Ezt ki kell bírni, és még eltarthat egy jó ideig. Semmiképp ne erőltesd az alvást, ne hagyd sírni, az a lehető legrosszabb taktika.
2009. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is 6 hónaposan kezdődött, bár neki akkor jöttek a felső fogacskái. Most 9 hónapos és még mindig 3x - 4x kel éjszaka. Nem tudlak biztatni semmivel, én is csak remélni tudom, hogy majd elmúlik.

Nálatok biztos, hogy nem jön esetleg a foga?

2009. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi is arra gondoltunk, hogy a foga próbáltuk a dentinoxot, semmi eredménye nem volt, most viburcol kúpot kap esténként de az sem használ.
2009. aug. 31. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én babám is anyatejes és ha éjszaka felébred csak a cumikáját kéri vissza. Nálatok ez nem segítene?

Máshol azt hallottam, hogy az éjszakai ébredésről úgy lehet leszoktatni a babát, hogy egy kis forralt vizet itatsz vele, és azért nem lesz kedve felkelni.

Persze más, ha fáj valamije.

2009. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

14:04-es vagyok

nálunk sem vált be semmi a fogzásra, sem chamomilla, sem viburcol, sem dologél, sem panadol

ha vízzel próbálkozom, égtelen ordításba kezd, csak a cici segít :-((

2009. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Cumi nem kell neki, anyatejen kívül mást nem iszik úgyhogy a cumisüveg kilőve (próbálta teát vizet semmit nem iszik). Úgy gondolom nem fáj semmije mert a cici után rögtön alszik.
2009. aug. 31. 14:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! 10 hónapos kisfiamnak ugyanez a "szenvedélye", bár amikor nagy meleg van rendesen szopizik is. Szerintem, és ezt olvastam is valahol, egyszerűen a közelségünkre vágyik. Az anyatejes babáknál ez gyakori. Ha majd kinövik, hiányozni fog!
2009. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez műsor,j óvő héten lesz 6 hónapos a lányom, csak anyatejes.

4 hónaposan simán aludt eset 8-tól reggel 5 ig, de az utóbbi két hónap tiszta káosz.

Tegnap is elaludt este 9 felé, majd felkelt éjfélkor, 4 -kor és reggel 7-kor volt ébresztő.

Persze amikor mentünk nyaralni ill jöttünk haza simán aludt a kocsiban éjjel este 10-től reggel 5-ig édredés és cicizés nélkül, majd kaja és sszunya reggel 8-ig :-))

Baromi fársztó, fiam ilyenkor már nem kelt fel éjszaka.

2009. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző

ha cumit adok neki, elkezd vísítani, amíg ki nem veszem az ágyból és cicit nem kap

2009. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!