Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izzadás megfázáskor?

Izzadás megfázáskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 8hónapos kisbabám beteg. Nagyon taknyos de nagyon. Hiaba szivom 2perc már ujra lehetne. Alvásba is megzavarja. Illetve nagyon köhög hallani ahogy szakad neki felfelé. Láza nincs nem is volt még hőemelkedés sem. Amit használunk: C-D vitamin, nurofen fajdalomcsillapitas miatt mert valoszinu a torka is fájt 2 napig nem volt hajlandó enni. Baby luuf a mellkasára illetve nasivin baby orrspry és sima só oldatos.

Nem igazán akar javulni az állapota orvossal holnap beszélek. Első baba így elég para mami vagyok nehogy tüdőgyulladás vagy komolyabb baj legyen.

Kedve legtöbbször jó, játékos, néha bágyadt aluszekony.

Viszont borzalmasan izzad. Mint akit leboritottak egy vedér vizzel folyamatosan. Ha alszik is ha eszik is ha jatszik is vagy ha csak ül is. Ettől félek jobban nehogy szív probléma legyen, vagy ennyire nyomná ki a szervezete a betegséget? Segítsetek akinek volt hasonló. Köszönöm



2022. okt. 26. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a betegségtől van. Nekem is volt ilyen. Jobbulást!
2022. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most is alszik a háta teljes izzadt. Felek jobban beteg lesz
2022. okt. 27. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Doki mit mondott



Komolyabb baja nem lesz, a nátha elég szenvedés picikék is, de egy náthanak nagyobb a füstje mint a lángja, csak kellemetlen, de el fog múlni. És sok sok ilyen lesz még, sose félj hogy nagyobb baja lesz.

2022. okt. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán ahogy izzad gyorsabban el is múlik ez a nyavaja. Dolgozik benne a betegség és a gyógyszer. Fiam is ugyanez mindig, ha beteg. 20 hónapos, de sajnos jópárszor ismerős volt ez a helyzet, csak neki még láza is volt. Orvos a köhögés miatt szerintem meghallgatja majd, meg esetleg fülére ránéz, nehogy az is begyulladjon a náthától. Viszont a nurofen, orrcsepp, orrsziporszinál többet egyenlőre nem tudsz tenni. El fog szerintem is múlni. Orvosnak megmutatod, hogy megnyugodj(Én is mindig ezt tettem.😅), aztán pár nap és vége lesz!
2022. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Izzadni már nem izzad de folyik az orra még es köhécsel. Mostmár 2 hete lesz. Ez normalis? Igy elhuzodik naluk egy megfazas?
2022. nov. 2. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 10 nap. Kicsit sokallom. Orvos mit mond?
2022. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!