Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Extrém sírós gyerekek anyukái,...

Extrém sírós gyerekek anyukái, kiderült valaha is miért sírósabb a babátok, kisgyereketek? Hogy bírtátok idegileg?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van, a nagy 3,5 éves, a kicsi most lett 1. A nagy "átlagos" baba volt, vele nem volt ilyen. A kicsi nehezen született meg, 3/8 apgarral. Szerencsére egészséges(nek tűnik), jól fejlődik, korának megfelelően, viszont valami hihetetlen, brutál mennyire bír sírni. Szeretem őt és a szívem szakad meg, de egyszerűen tönkretesz minket idegileg. Mindent megteszünk érte, voltunk egy csomó különböző orvosnál, fejlesztésen is, de nem javul a helyzet. Amennyire csak tudom szeretem, szeretjük és nem hanyagoltuk el soha, de ő csak sír és sír. Ne a normál babasírást képzeljétek, hanem mint egy hörgő, üvöltő rockénekest, akárki hallotta mondta, hogy nem normális így sírni. Kikészültem teljesen ez alatt az 1 év alatt, az apja is és a nagytesó is. Nagyi nem meri elvállalni, mert egy ilyen üvöltésnél fulladni kezdett és nagyon megijedt tőle. Jobb lesz már valaha is??
2022. nov. 3. 10:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom minta baba volt utólag rájöttem, mert kiderült H jött az öccse 4 évre rá, brutál Rekettyés üvöltéssel.. Hasfájós is volt, meg foga is kínozta végig majdnem 2,5 évss koráig csinálta, nurofen és Garden barack alma meg körte alma lett a barátunk. Ha nem szervi oka van akkor pszihés akár idegrendszeri fejlődés is lehet gond amit fejlesztőpedagógus és v pszihiáter szűr ki. De azért azt is nézd meg nem e egy egyszerű ok van H ő a kisebb és így harcolja ki a figyelmet. Az én anyukám most a 8 évest se vállalná a hiszti miatt szeoarácios szorongása van.
2023. febr. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!