Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma adtam először túrót 8,5...

Ma adtam először túrót 8,5 hós babámnak. Apró kiütések jelentek meg rajta. Ez mit jelent rövid és hosszú távon?

Figyelt kérdés
TEhát most azt jelenti várnom kell a túróval, joghurttal? És ezt most azt is jelenti hosszútávon, h ő tejallergiás? nagyon megijedtem. Amúgy anyatejes és reggel este még szopik. Amúgy mindent eszik már amit lehet.
2010. szept. 28. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet, hogy érzékeny rá, ez még nem kimondott allergia, 2 éves korig.

várj a tejtermékekkel néhány hetet, próbálkozz be, ha megint lesznek kiütések, beszélj a dokival, mit tanácsol. ha érzékeny a tejtermékekre ( tejfehérjére), akkor tartjátok a diétát, néznek egyévesen egy terheléses vizsgálatot, meg egyebeket és meg fogják mondani, mi a teendő. lehet, hogy mellőzi kell a tejtermékeket, de nem bizti. és akkor kinőheti ezt a dolgot.

2010. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Korai még neki a tejtermék, nálunk is ez volt, 10 hónaposan joghurttal próbálkoztam, az is kiütötte, de barátnőm ajánlotta a danoninot, mert abban nincs joghurtkuktura, bevált, nemmlett tőle semmi baja, így szt kapta 1 hónapig, majd sima joghurtot, túró rudit, krémtúrót, túrót, és semmi gondd most a tejtermékjel!
2010. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8-9 hónaposan nálunk is ez volt. Aztán kihagytam a tejtermékeket 1-2 hónapra. Azóta semmi gond, reggelire már tejet is iszik, 15 hónapos.
2010. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!