Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a SÜTI-SÜTI pogácsa?

Mi az a SÜTI-SÜTI pogácsa?

Figyelt kérdés
Annyi helyen olvasom, hogy ilyet játszanak a gyerekkel, hogy már nagyon kíváncsi vagyok rá. Írja le nekem valaki, légyszi. Ez egy országszerte ismert játék? Olyan, mint a csíp-csíp csóka?
2010. szept. 28. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

olyasmi. fogod a kezét és tapsolsz vele, vagy a saját kezeddel tapsolsz, közben meg ütemesen mondod a mondókát: süti-süti pogácsa, apának, anyának és a kicsi babának ( vagy papának-mamának és a kicsi babának.

én szoktam mondani a nevét a babámnak így: és kicsi Bálintak.

én így ismerem.

2010. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez egy mondóka.süti süti kalácsot,anyának apának meg a kicsi fiának.

mi úgy játsszuk hogy leülünk egymással szemben, én is ő is tapsol a mondóka ritmusára,mikor "anyának" akkor magam felé bökök,mikor az "apának" akkor apa felé(már ha otthon van)és a "pici babának" akkor az ő pocakjához.

2010. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! dejó! Holnap előadom a kisasszonynak.
2010. szept. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!