Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beletennétek a gyereket ebbe?

Beletennétek a gyereket ebbe?

Figyelt kérdés

Anyám vett anno a “haldokló” kutyának egy gyerekeknek való járókát amolyan elfekvőnek, hogy a másik két kutya ne ugráljon már rá, plusz ő se botorkáljon össze vissza a műtét után. Öreg volt már, nem is épült fel a gerincsérv műtétből, de olyan 3 hónapig használta azt a járókát.

Nemrég született a fiúnk (most 5 hónapos) és az egyébként még külföldi mércével is jómódú szüleim (anya+nevelőapa) kitalálták, hogy behozzák a raktárból azt a járókát a gyereknek.

No hát mi a párommal közel sem vagyunk velük anyagilag egy súlycsoport, nem tudunk mindenhova berendezkedni a babának, de ez valahogy annyira nekem nem szimpatikus. Nekünk is van itthon kutya tudom, hogy nem sokban más mintha a kutya ágyába feküdne be vagy ha együtt gangelnének a kanapén, de valahogy mégis a tudat, hogy kvázi meghalni vették neki, meg ugye az a kutya szegény már abba is ürített mivel nem tudott menni és szólni, hogy ki akar menni és hiába mondja, hogy kifertőtleníti nekem akkor is futkos a hátamon tőle a szőr. Azért bárhonnan nézem itthon nem olyan helyeken lehetnek együtt ahova a kutya hónapokig vizelt és k.kilt. Ők viszont nem nagyon akarják érteni, hogy nekem mi is a bajom ezzel.


2022. nov. 9. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom anyukaddal vagy olyan kapcsolatban, hogy ezt igy elmond neki ahogy leirtad ?


Anya, ne is haragudj, de a kutya abba pisilt, en nem akarom Gezukat beletenni, ne hozzatok ki a raktarbol.

2022. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem tenném bele a gyerekem. Beszéld meg anyukáddal.
2022. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ne engedd. Én sem vinnèm be.
2022. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Kizárt!!
2022. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg nem vok egy tisztaság mániás paramami, de ez már nekem is sok. Nem nem engedném. h a gyerekem abban hemperegjen amit a kutya összecsinált.

Tudom h a fűben homokban stb is ott van a cucc, de na!

2022. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Én sem tenném bele. Ahogy ezt leírtad, el tudok nekik mondani. Amúgy is lehet, hogy teljesen felesleges holmi, a legtöbb gyerek nem szereti. Mindenképpen szükség van járókára? Ha nem, mond azt, hogy azért nem kell, mert nincs rá szükségetek.
2022. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem, kizárt.
2022. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha nagyon nem akarnám őket megbántani, vagy nagyon nem értik a problémát, akkor használtan vennék egyet, amit egy baba használt, majd azt vinném oda, hogy “kaptuk a Gizitől, milyen jó lesz az ide”
2022. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha le volt tisztítva, mielőtt eltették, most fertőtlenítik, a gyerek pedig már legalább 3 hónapos és egészséges, engem nem zavarna.


De téged zavar, amit anyukádnak meg kéne értenie. Mondd el neki így, ahogy leírtad. Esetleg, ha szétszedhető a járóka, javasold, hogy inkább használjátok babakarámnak a rácsát.

2022. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Többször is elmondtam nekik erről a véleményem, de kötik az ebet a karóhoz, hogy jó az, kitisztítják, hiába mondom hogy én most vettem 10ezer ft-ért egy tejesen jót használtan, miért nem jó oda is egy olyan azzal érvelnek, hogy azt ők meg 50 ezerért vették tehát az amúgy is jobb…

2022. nov. 9. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!