Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális,ha kicsit túlöltöz...

Ez normális,ha kicsit túlöltöztetem?

Figyelt kérdés

Sajnos sikerült kicsit túlöltöztetnem az 5 hónapos babám a mai sétához. Két órát voltunk sétálni babakocsival, és amikor hazaértünk, és vettem le a kabátját megláttam,hogy mindkét hónaljánál izzadt.

Tudom tök hülyeség, de ez kisbabáknál is normális? Soha nem volt izzadt a hónalja, inkább csak a háta vagy a tarkója, ha olyan volt.

Nem tudtam,hogy ennyire meleg van kint és sikerült egy elég vastag kabátot ráadnom.....


2022. okt. 17. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen korában hordozóban vittük, 20 fokban vékony leggings, rövidujjú body, kötött pulóver és kötött nadrág volt rajta. Ha későn indultunk, akkor vittem egy sálat is, amit később rá tudtunk borítani még.
2022. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig mindig sikerült jól öltöztetnem, de most nagyon elszúrtam. Igazából csak a hónaljizzadást furcsálltam, mert sose tapasztaltam nála még ilyet, pedig nyáron is sokszor volt melege.
2022. okt. 17. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!