Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még itt olyan anyuka,...

Van még itt olyan anyuka, akinek a babája nem szeretett szopizni?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisfiam egyre kevésbé szeret szopizni. Soha nem rajongott érte különösebben, evett amikor éhes volt, de pici korától kezdve nem szeretett rajta csüggeni. Most már kb 4-5 óránként eszik, de a pépes étel sokkal jobban érdekli (1 hónapja táplálunk hozzá), szinte bosszantja, amikor cicivel kínálom újra. Ha nem farkaséhes, akkor el sem fogadja, csak nyűglődik rajta. Egyre fárasztóbb ez az állandó küzdelem a szoptatás körül. Volt még valakinek hasonló babája? Meddig tudtatok így szoptatni?

2022. nov. 10. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen babaként. Mihelyst megkóstoltam az "igazi kaját", onnantól nem érdekelt a szopizás, kb 5 hónapos koromtól.


Az enyémmel még csak most kezdtük a hozzátáplálást, eddig tetszik neki, kíváncsi leszek, ő is ilyen lesz-e.

2022. nov. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Lányom. Igaz ő cumis.

Amig éhes volt, elfogadta a cicit, de ahogy jóllakott nem tudtam neki adni.


4hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, az első pillanattól nagyon érdekelte.

9honapos korára minden étkezést kivaltottunk. Még 1 hónapig küzdöttem a szoptatással, már csak éjjel almaban fogadta el. De ahogy 10 hónapis lett, feladtam.

Most 13hónapos.

2022. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Számomra ez elképzelhetetlen, nekem mindkettő nagyon cicis volt. Viszont nem értem ez miért baj. Legalább könnyebb lesz leszoktatni.
2022. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt nem bánom, hogy könnyű lesz leszoktatni, sőt, szerintem ő azt sem bánná, ha holnaptól nem lenne több cici. XD Viszont így elég kínlódás minden szoptatás, de még kitartunk azért. :)
2022. nov. 10. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

“Amig éhes volt, elfogadta a cicit, de ahogy jóllakott nem tudtam neki adni.”


Na de ha már jóllakott, akkor mit szeretnél még mit csináljon? Örülj neki, hogy nem akar rajta lógni, csak táplálkozik belőle.

2022. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!