Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a normális idő amég a...

Mennyi a normális idő amég a baba szopik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 hetes a kisfiam nappal átlagosan 20-25 perc de van hogy kevesebb viszont előfordul hogy 1 órát is szopizik. Ismerőseim azt mondják max 30 perc legyen utána cumi viszont így üvölt most akkor mi a normális? Hogy szoktassam le a nagy cicizésekről? Egyébként igényszerint szoptatok 😅



2022. nov. 14. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ilyen, az ismerősöd maximum 30 percét felejtsd el! 3 hetes addig legyen mellen, amíg igényli, hónapok telnek el, mire valóban tud úgy szopni, hogy 10-20 perc, és ezalatt jól is tud lakni.
2022. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
A 30 perces intervallum egy elavult nézet. Az igény szerinti szoptatásnak nézz utána, az sokkal egészségesebb dolog. Amúgy 3 hetes babáról beszélünk, miért kellene leszoktatni őt?!
2022. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor úgy látom nincs baj azzal amit csinálok, csak azt mondják nem lesz nyugtom a gyerek miatt
2022. nov. 14. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Most meg kell duplázni a súlyát tehát sokat fog szopizni,ez totál normális, ismerősöd egy idióta.
2022. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Hu, a probléma az ismerősökkel van, nem veled és a babával. Én nem vagyok cumi ellenes, de a cumi anyamell pótló. Hogy lehet azt javasolni, hogy válaszd le a gyereket és adj neki 30 perc után valami mesterséges dolgot, te jó ég. Nagyon jól csinálod és szépen be fog állni ez majd. Hidd el, pár hónap és annyira érdekes lesz a világ, hogy úgy kell elkapni szopizni. Szerintem a többi tanácsát is kritikával kell kezelni ennek az ismerősnek.
2022. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most még nem látom azt a bizonyos véget, de azt csinálom amit az ösztöneim diktálnak első baba, így rengeteg kéretlen tanácsot kapok és azt is tudom, hogy a negyedik trimeszter egy kemény időszak
2022. nov. 14. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3 hetes


Növekedésugráskor képes egész nap mellen lenni

Aztán jobb lesz

6 hetesen megint lesz egy ugrás.


Az ilyen ismerősöket velejtsd el.. vagy nekik nyújtsd be majd a tápszeres számlát😉

2022. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen pont azok mondták akiknek tápszeres a babájuk
2022. nov. 14. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!