Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek 12. heti vizsgál...

Holnap megyek 12. heti vizsgálatra (12+5 hetes leszek). Ha csak pénteken töltöm a terhességem 91. napját, akkor a családi adókedvezményhez szükséges orvosi igazolásért vissza kéne mennem pénteken?

Figyelt kérdés
A következő vizsgálatra a 16. héten megyek, ha ekkor kérném ki az igazolást, akkor visszamenőleg is lehet igényelni az adókedvezményt?
2011. aug. 2. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok helyen nem kérik az igazolást, mikor leadod a kedvezménykérő papírt, csak annyit mondanak, hogy nálad legyen meg az igazolás. Az meg előbb utóbb nálad lesz (mire az elsőt kifizetik). Kérdezz rá előbb erre ott, ahol az igazolást leadod.

Doki nem valószínű, hogy előre kiadja ezt.

2011. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem úgy állította ki a doki az igazolást, hogy x hónap x. napján tölti a terhesség 91. napját. Én is így voltam, mint Te, hogy hétvége felé töltöttem be. Nálunk a férjem igényelte és csak annyit mondtak neki, hogy őrizze meg az igazolást 5 évig, nem kellett beadni!
2011. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!